TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak uruchomić god mode w Windows 7?

Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« dnia: 04 Styczeń 2010, 12:32:58 »
Windows 7 posiada własny god mode – znany z gier komputerowych tryb, w którym postać jest nieśmiertelna i dysponuje nieskończoną ilością amunicji. God mode “okienek” nie jest taki potężny, może się jednak przydać niektórym użytkownikom.

Aby skorzystać z tej ukrytej funkcji należy stworzyć gdziekolwiek nowy folder, a następnie nazwać go
GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}. Od tej pory w katalogu będzie można znaleźć skróty do kilkudziesięciu porozrzucanych w systemie opcji.

[obrazek nie jest już dostępny]

Dzięki zintegrowanej wyszukiwarce, która działa w czasie rzeczywistym przeglądanie zasobów nie jest problemem. Wystarczy wpisać w prawym górnym rogu kilka liter szukanej nazwy i Windows automatycznie zawęzi listę do pasujących elementów.
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień 2023, 15:36:45 wysłana przez Mirahz »

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2010, 15:02:47 »
Phahaha co to ma być ;D ???
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Styczeń 2010, 15:13:30 »
Phahaha co to ma być ;D ???
Zrób taki folder na pulpicie to zobaczysz  :P

Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2010, 17:46:09 »
Czy mogę to skopiować na inne forum ;)

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń 2010, 20:39:05 »
Co ja upośledzony? Wiem, o co w tym chodzi. Poza tym, jakbym nazwał to "majty babci" i puścił w Internet, też byłby hit. Dobra nazwa i każdy kicz wam wcisną, ech... :P
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Styczeń 2010, 21:53:18 »
Co ja upośledzony? Wiem, o co w tym chodzi. Poza tym, jakbym nazwał to "majty babci" i puścił w Internet, też byłby hit. Dobra nazwa i każdy kicz wam wcisną, ech... :P

Specjalnie dla ciebie stwórz folder o nazwie
majty_babci.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} efekt będzie identyczny  ;D

Offline Tom

  • *****
  • 589
  • ;)
Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Styczeń 2010, 23:00:10 »
Naprawdę? OMG LOL ZONK nie wiedziałem :)
MSI Wind U100  |  W7 RTM Home Premium

Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Styczeń 2010, 12:05:51 »
Naprawdę? OMG LOL ZONK nie wiedziałem :)

No widzisz ile rzeczy byś nie wiedział gdyby nie ja  :P

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Styczeń 2010, 14:03:16 »
Dzieki - tez o tym nie wiedziałem - a napewno taki szybki dostep napewno sie przydaje

Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Styczeń 2010, 19:35:48 »
Phahaha co to ma być ;D ???
Co ja upośledzony? Wiem, o co w tym chodzi. Poza tym, jakbym nazwał to "majty babci" i puścił w Internet, też byłby hit. Dobra nazwa i każdy kicz wam wcisną, ech... :P
Naprawdę? OMG LOL ZONK nie wiedziałem :)

Co to za kretyn??? Wywalcie go z tego forum!!! Proszę.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Styczeń 2010, 00:37:35 »
A może ciebie wywalić? To będzie dopiero ubaw  :D :D ;D Śmiechu więcej niż w benny hillu  ;D
A co do tematu to jak dla mnie ten myk to nic więcej jak zwykły panel sterowania rozebrany na czynniki pierwsze.

Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Styczeń 2010, 00:41:20 »
Dziele się tym co znajdę w sieci czy to powód żeby się głupio nabijać jak to robi Tom?

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Styczeń 2010, 00:52:30 »
no masz rację, ale chodzi o to żeby to olać lub niech jedna osoba mu coś napisze, a nie, że nowy user właduje sie na forum i prosi o usunięcie konta usera który ma prawie 40 razy więcej postów lub masa ludzi ma problem. A to nie o to chodzi.

Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Styczeń 2010, 01:05:22 »
no masz rację, ale chodzi o to żeby to olać lub niech jedna osoba mu coś napisze, a nie, że nowy user właduje sie na forum i prosi o usunięcie konta usera który ma prawie 40 razy więcej postów lub masa ludzi ma problem. A to nie o to chodzi.

Masz rację, ale szacunek dla usera który ma więcej postów to też cecha której Tom nie posiada co widać wyżej i moim zdaniem zachował się gorzej niż piterek.

Odp: Jak uruchomić god mode w Windows 7?
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Styczeń 2010, 22:33:50 »
A może ciebie wywalić? To będzie dopiero ubaw  :D :D ;D Śmiechu więcej niż w benny hillu  ;D
A co do tematu to jak dla mnie ten myk to nic więcej jak zwykły panel sterowania rozebrany na czynniki pierwsze.
obrońca głupoty się znalazł...