TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Przednie głośniki nie działają

Przednie głośniki nie działają
« dnia: 03 Styczeń 2010, 14:48:25 »
Witam przesiadłem się dzisiaj na Windows 7 wrażenia jak na razie pozytywne. Mam jednak jeden problem którego nie mogę rozwiązać. Chodzi o dźwięk. Instalowałem już kilka sterów realteka ale na każdych jest to samo. Ustawiam głośniki 5.1 wszystkie chodzą prócz przednich bocznych. Co najdziwniejsze w ogóle nie wykrywa mi że podłączyłem wtyczkę do gniazda. Meczę się z tym i męczę ale nic nie mogę wykombinować.Moja płyta główna to abit ab9 quad gt. Prosiłbym o pomoc z góry dziękuje.

Tak wygląda mój problem:




Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Przednie głośniki nie działają
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń 2010, 20:39:36 »
jak na moje pierwsze wrazenie to powinienes sprawdzic z instrukcja od plyty głownej czy aby napewno dobrze podłaczyłes wejscia do dzwiekowki ( chodzi mi o jacki te kolorowe podłaczane z tylu do kompa)