TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

bitcomet - rozne predkosci

bitcomet - rozne predkosci
« dnia: 01 Styczeń 2010, 17:40:02 »
Witam! Mam bardzo drazniacy problem z bitcomet'em, mianowicie podczas sciaganie jednengo zadania podaje mi trzy rozne predkosci, jedna przy sciaganym pliku (zazwyczaj niska ???), inna przy ikonce w tray'u a jescze inna na wykresie - która jest zazwyczaj wysoka :-\. Pod Xp'kiem smigalo normalnie, tylko pod 7 wywala takie cos jakis czas po zainstalowaniu systemu. Wie ktos co moze byc przyczyna? ( uzywam win 7RC 32bit )

Odp: bitcomet - rozne predkosci
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń 2010, 11:22:03 »
Witam! Mam bardzo drazniacy problem z bitcomet'em, mianowicie podczas sciaganie jednengo zadania podaje mi trzy rozne predkosci, jedna przy sciaganym pliku (zazwyczaj niska ???), inna przy ikonce w tray'u a jescze inna na wykresie - która jest zazwyczaj wysoka :-\. Pod Xp'kiem smigalo normalnie, tylko pod 7 wywala takie cos jakis czas po zainstalowaniu systemu. Wie ktos co moze byc przyczyna? ( uzywam win 7RC 32bit )

Witam.

Także miałem problem z tym programem. I odpuściłem. Zainstalowałem Bitspirit. Dobry klient, pobiera bardzo szybko (ciekawe jest to że na tym samym linku prędkości BC: 50kb/s, BS: 340kb/s Pamiętaj by po zainstalowaniu przejść kreatora do końca. Mimo tego co zaproponuje ustaw limit uploadu (wysyłania) sztywno na 10kb/s U mnie działa świetnie. Nie wiem też jak wygląda u Ciebie sprawa z przekierowaniem portów. Skąd masz internet, jakis router po drodze?

Pozdrawiam.

Odp: bitcomet - rozne predkosci
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Styczeń 2010, 15:04:37 »
Szkoda, bo zalezy mi na Bitcomecie z pewnych wzgledow, ale wyprobuje tego Bitsprinta. Wszystkie porty sa w porzadku, z 10 razy sprawdzałem, zaden firewall tez go nie blokuje. Neta mam od lokalnego dostawcy (radiówa, ale nie narzekam), bez routera.

Offline Lalik

Odp: bitcomet - rozne predkosci
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2010, 12:52:21 »
Spradz jeszcze czy antywirus ci nie blokuje klienta u mnie coprawda utorenta ale blokował własnie antywirus nod

Odp: bitcomet - rozne predkosci
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń 2010, 01:28:25 »
Spradz jeszcze czy antywirus ci nie blokuje klienta u mnie coprawda utorenta ale blokował własnie antywirus nod

Jeżeli już to mówimy o jakimś firewallu. Sam antywirus nie może zablokować klienta torrentowego. Może mówisz o Eset Smart Security?

Offline Lalik

Odp: bitcomet - rozne predkosci
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Styczeń 2010, 13:03:01 »
Niestety myslisz się przekonałam się o tym na trzech kompach, sam antywirus nod blokował mi porty za kazdym razem po odinstalowaniu antywirasa porty sie odblokowywały, wkurzyłam się kupiłam licencje na nortona i nie dość że znalazł po nodzie wiruski to nie mam najmniejszych problemów z kompami :))) siedziałam nad tym z miesiac próbując dojść do tego co może być przyczyną, dopiero po formacie zainstalowaniu niezbędnych sterowników i softu (instalowałam wszytko po kolei i obserwowalam jak się zachowuje utorrent) na komutzre miałam juz wszytko co niezbędne, został tylko NOD antywirus ponieważ firewala używam windowsowskiego i momentalnie po zainstalowaniu NOda , utorrent pokazal zablokowany port :))) na trzech komputerach to sprawdziałm i na każdym było dokładnie tak samo. Porty na rutherze miałam odblokowane, utorent dodany do wyjątków zapory windows :)))

Odp: bitcomet - rozne predkosci
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Styczeń 2010, 20:23:46 »
Niestety myslisz się przekonałam się o tym na trzech kompach, sam antywirus nod blokował mi porty za kazdym razem po odinstalowaniu antywirasa porty sie odblokowywały, wkurzyłam się kupiłam licencje na nortona i nie dość że znalazł po nodzie wiruski to nie mam najmniejszych problemów z kompami :))) siedziałam nad tym z miesiac próbując dojść do tego co może być przyczyną, dopiero po formacie zainstalowaniu niezbędnych sterowników i softu (instalowałam wszytko po kolei i obserwowalam jak się zachowuje utorrent) na komutzre miałam juz wszytko co niezbędne, został tylko NOD antywirus ponieważ firewala używam windowsowskiego i momentalnie po zainstalowaniu NOda , utorrent pokazal zablokowany port :))) na trzech komputerach to sprawdziałm i na każdym było dokładnie tak samo. Porty na rutherze miałam odblokowane, utorent dodany do wyjątków zapory windows :)))

Nie słyszałem o czymś takim nigdy. No ale zdarza się:) Może się przydać na przyszłość:D

Odp: bitcomet - rozne predkosci
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Styczeń 2010, 11:55:03 »
Mam ESS i nie blokouje mi bitcometa, sprawdzalem kilka razy, nawet go odinstalowalem i chcialem sprawdzic czy problem zniknie, ale niestety nic to nie dalo :-\