TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows sie zacina

Windows sie zacina
« dnia: 08 Styczeń 2010, 10:32:30 »
Siema.
Gdy personalizuje pulpit na zwykly (nie w trybie aero) to po jakims czasie pojawia mi sie komunikat "sterownik nvidia Windows kernel mode driver 195.62 przestał działać ,ale odzyskał sprawność"
Natomiast gdy ustawie sobie pulpit, zeby mi ladniej wygladal z aero, po jakichs 5min komp zwiesza sie totalnie i musze go zrestartowac :/
Mam karte Nvidia GeForce 9650M GT 1GB i instalowalem sterowniki 195.62 z glownej strony nvidii.
Dodam jeszcze, ze w menedzerze urzadzen mam trzy wykrzykniki, w sensie ze nie znalazl sterownikow do sprzetow(na Intel(R) ICH9M LPC Interface Controller - 2919,Magistrala PCI 9, urządzenie 1, funkcja 2,Magistrala PCI 9, urządzenie 1, funkcja 3)
Pomozcie prosze, bo mnie juz trafia tutaj ;P
Dzieki z gory ;)

Odp: Windows sie zacina
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2010, 11:11:39 »
Ściągnij sobie program Driver Genius Professional Edition i z jego pomocą zaktualizuj sterowniki z powodu problemów w menadżerze urządzeń masz problem z systemem.

Odp: Windows sie zacina
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2010, 12:15:55 »
Wykrył mi aż 22 błędy (!) Tylko nigdzie nie moge znalezc license code'a :/ wszystkie ktore probowalem sa nieprawidlowe. Istnieje moze jakis darmowy odpowiednik tego programu?

Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: Windows sie zacina
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Styczeń 2010, 14:18:29 »
driver magician, nie jest darmowy ale łatwiej znaleźć kod
Windows MX RGB......Windows 7HP x64

Odp: Windows sie zacina
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Styczeń 2010, 15:32:43 »
Znalazlem juz kod do Driver Genius'a poinstalowal mi sterowniki, ale problem jak byl, tak jest nadal... ;(