TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brakj ikonki Firefoxa.

Offline Hooch

Brakj ikonki Firefoxa.
« dnia: 13 Maj 2009, 13:58:19 »
Witam.
Wczoraj wszystko było jeszcze ok.
Dzisiaj zauważyłem że na pasku na dole gdy mam otwartego FF to nie pokazuje się ikonka.
W QuickLunch działa dobrze a po uruchomieniu nie. Ikonka na lewo od steama
Screen na dole.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Brakj ikonki Firefoxa.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2009, 16:50:46 »
1. Usuń skrót.
2. Utwórz skrót na pulpicie.
3. Jeżeli ikonki niema to zmień ikonkę skrótu na jakąś inną a później znowu na tą z FF.

Odp: Brakj ikonki Firefoxa.
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Grudzień 2009, 16:33:34 »
Jak zrobic dokladnie taki sam pasek ze skrotami? kiedys na forum czytalem, ze jakas komende sie wpisywalo gdzies i ten pasek sie pojawial.. pomozecie?

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Brakj ikonki Firefoxa.
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Grudzień 2009, 19:02:23 »
Klikasz prawym na ikonę i wybierasz "Przypnij do paska zadań".

Odp: Brakj ikonki Firefoxa.
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Grudzień 2009, 23:30:07 »
Ale ja o tym wiem, tylko ze nie chce miec takich duzych ikon standardowych w 7 tylko taki pasek dokladnie jak w XP gdzie normalnie moge dodac skroty i po prawej stronie sa te same zminimalizowane programy..

Odp: Brakj ikonki Firefoxa.
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Grudzień 2009, 00:58:36 »
A może instalowałeś bete firefoxa, to mogło się wszystko poplątać że tak powiem. Usuń wszystkie Firefox'y jakie masz na kompie usuń skrót z paska, zainstaluj firefoxa dodaj skrót i wtedy zobacz czy pojawi ci się ikonka. Mogło to też być spowodowane że jakiś plik usunąłeś/aś.