TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Głośniki i słuchawki nie działają ;/

Głośniki i słuchawki nie działają ;/
« dnia: 27 Grudzień 2009, 15:11:29 »
Witam

Moja dzwiękówka to wbudowany Realtek w ABIT IP35-E, a sterowniki pobrałem pierwsze lepsze dla Windows 7 z Realtek'a.

Podłaczam sobie głośniki i słuchawki lub w odwrotnej kolejności to zawsze gra mi tylko to urządzenie w wtyku na głośniki (zielony). Lecz na XP zawsze jak podłączałem coś to sie pytał co to jest ustawiałem że słuchawki i głośniki i grało jednocześnie, a na Win 7 nie wyskakuje takie coś ;/ i męcze sie by jakoś to recznie ustawić, próbowałem już naprawde wiele kombinacji i opcji i nic.  Może złe sterowniki? A dzwięk jest ;/. Może kotś na Win 7 używa naraz glośników i słuchawek? Chętnie bym od takiej osoby pobrał sterowniki.

A na marginesie, ostatnio bawię sie UltraStar (kto wie to wie) i czy jest możliwość podłaczenia dwóch mikrofonów? Bo obawiam sie że też windowsowi coś odbije ;/

Odp: Głośniki i słuchawki nie działają ;/
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień 2009, 12:35:23 »
Ponawiam

Odp: Głośniki i słuchawki nie działają ;/
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień 2009, 14:40:20 »
Pisałem już na którymś forum nie da rady tak zrobić jak ty chcesz bo Win 7 ma inaczej rozwiązane sterowanie dźwiękiem niż Windows XP próbowałem zrobić tak u siebie i kicha

Odp: Głośniki i słuchawki nie działają ;/
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Styczeń 2010, 02:27:22 »
To niestety bardzo mi nie odpowiada ale znalazłem wyjście inne. Podłaczyłem słuchawki do panelu przedniego.. no ale nie o to mi chodziło niestety.