TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

pulpit zdalny w wersji HP

Offline st7

pulpit zdalny w wersji HP
« dnia: 25 Grudzień 2009, 13:15:53 »
w "specyfikacji" wersji systemu W7 jest napisane, że wersja HP zawiera tylko klienta pulpitu zdalnego, a trafiłem na opinie, że to chyba jakaś pomyłka bo jest także serwer. jak jest na prawdę? da sie z HP łączyć do innych komputerów, czy tylko przyjmować połączenia?

Odp: pulpit zdalny w wersji HP
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Grudzień 2009, 16:16:05 »
Wersja Windowsa 7 Home Premium nie posiada pulpitu zdalnego. Tylko ma wersja Professional,Ultimate,Enterprise

Offline szpachla

  • ***
  • 113
  • GG.HF
Odp: pulpit zdalny w wersji HP
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Grudzień 2009, 16:37:55 »
Zawsze możesz skorzystać z alternatywnych programów.
Intel Core2Duo E6300 1,86@3.2 GHz
Asus p5k
G.Skill 2X1GB @ 900 MHz
GeForce 8800 GT, core @ 600 MHz
Chieftec GPS-450W


Offline st7

Odp: pulpit zdalny w wersji HP
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Grudzień 2009, 12:11:14 »
niby tak, ale to dodatkowy soft. tylko się zastanawiam, czy Scofield1982 pisze z własnego doświadczenia czy dlatego, że tak przeczytał w opisie wersji systemu. bo słyszałem , że jednak jest w wersji home pulpit jako serwer - "problem" polega na tym, że nie wiem czy to tylko tak jest w wersji instalowanej z płytki gdzie jest dostępny ultimate i pro poza home czy wszedzie

Offline st7

Odp: pulpit zdalny w wersji HP
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Grudzień 2009, 00:19:54 »
dla szukających odpowiedzi na moje pytanie, tak obecnie (możliwe, że do sp1) w wersji home premium jest pełny pulpit zdalny