TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

język polski w windows 7 - laptop Dell - PILNE

język polski w windows 7 - laptop Dell - PILNE
« dnia: 23 Grudzień 2009, 17:07:36 »
Witam, chcę kupić takiego laptopa:
http://www.allegro.pl/item848764568_dell_vostro_1720_c2d_2_2_3gb_320gb_ffs_cam_bt_win7.html

Zapytałem się sprzedawcy w jakim języku jest windows dołączony do zestawu.
Dostałem taką odpowiedź:
"Fabrycznie zainstalowany jest System w języku angielskim, ale na płycie instalacyjnej jest również polski, więc nie ma problemu ze zmianą języka."

To jak to jest - na płycie są oba windowsy angielski i polski??

Dla mnie pachnie to jakimś kitem;)

Może znajdzie się jakaś dobra dusze która mi to wyjaśni.


Płyta dołączana do laptopa

« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2009, 18:24:36 wysłana przez djbit »

Odp: język polski w windows 7 - laptop Dell - PILNE
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2009, 00:03:59 »
Po Prostu jak masz już zainstalowany system Windows 7 Professional ENG to jak chcesz mieć PL to zainstaluj od nowa system i wybierasz język Polski albo spróbuj wejść w Panel Sterowania - Zegar,język region i tam ustawiasz na język Polski. 

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: język polski w windows 7 - laptop Dell - PILNE
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2009, 10:34:29 »
Po prostu płyta zawiera Windows w wersji wielojęzycznej - jedyny problem to to, że żeby zmienić język trzeba robić reinstalkę z recovery.

Odp: język polski w windows 7 - laptop Dell - PILNE
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień 2009, 13:32:44 »
No i właśnie tak zrób,zainstaluj czystą instalację i wybierasz j.polski. No i będziesz miał Windows-a PL. Inaczej nie zrobisz. ;)

Odp: język polski w windows 7 - laptop Dell - PILNE
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Grudzień 2009, 12:01:09 »
OK, dzięki.

Myślałem, że nie ma czegoś takiego jak płyta wielojęzyczna z windowsem.