TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Blue Screen podczas oceniania wydajności systemu

Blue Screen podczas oceniania wydajności systemu
« dnia: 21 Grudzień 2009, 15:46:02 »
Witam,
Mam problem podczas oceniania wydajności indeksu systemu pojawia się czarny ekran lub "blue screen" z komunikatem dumping phisical memory to disk. O co chodzi? Ściągnąłem najnowsze sterowniki nVidia, ale nadal to samo. Posiadam kartę graficzna nVidia 8200 zintegrowana na płycie głównej. Problem pojawia się nawet podczas przegrywania płyty.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Blue Screen podczas oceniania wydajności systemu
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudzień 2009, 19:17:36 »
napisz jaki masz sprzęt.
Może to być wina zasilacza, płyty głównej albo pamięci ram. Masz podkręcone cokolwiek? I napisz w jakim momencie wyskakuje blue screen przy indeksie wydajności

Odp: Blue Screen podczas oceniania wydajności systemu
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudzień 2009, 19:28:34 »
Nad zasilaczem też się zastanawiałem ponieważ mam 400W, procek athlona 6000, pamieć ram 4 GB, płyta ASROCKA, ale nie pamiętam modelu, dysk WD 500 GB i wszystko mi działało na XP. Ekran pojawia się podczas testowania Direct 9 batch.Więcej napisze jak będe w domu jeśli będzie potrzebne.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Blue Screen podczas oceniania wydajności systemu
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Grudzień 2009, 19:35:39 »
A jakiej marki zasilacz? Pamietasz? W sumie to zintegrowana grafa nie powina sprawiać takich problemów. Zmień jej bufor w biosie, jeśli sterowniki masz all najnowsze zainstalowane to nie powinien być to problem programowy.

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: Blue Screen podczas oceniania wydajności systemu
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Grudzień 2009, 19:39:15 »
podaj więcej szczegółów jaki kod błędu się pojawia na bluscreenie, bo "dumping phisical memory to disk" pojawia się we wszystkich BSOD'ach ............................

I jeszcze jakie instalowałeś sterowniki, dedykowane pod win7 czy z płytki? Spróbuj zaktualizować najnowszy bios i najnowsze sterowniki ze strony producenta do twojego laptopa.
A problemem wcale nie jest karta graficzna, tylko obciążenie komputera, skoro ci przy nagrywaniu płyty też BSOD wyskakuje.
A czy w innych grach/aplikacjach , które mocno obciążają sprzęt, też coś jest nie tak?
Spróbuj jeszcze uruchomić windows w 'safe mode'.

Odp: Blue Screen podczas oceniania wydajności systemu
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Grudzień 2009, 19:49:31 »
Sprawdzę jeszcze na innych aplikacjach obciążających system ale podczas włączenia pro evolution 2010 nic się nie działo i się nie wyłączał, zasilacz nic ciekawego raczej firma logic albo jeszcze gorzej mustang. Więcej info podam jak będę w domu, sprawdzę najlepiej na innym mocniejszym zasilaczu i napisze wynik.

Odp: Blue Screen podczas oceniania wydajności systemu
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Grudzień 2009, 22:05:51 »
Więc to na pewno nie wina zasilacza włożyłem zasilacz 500W i nadal to samo, czasami pojawia się blue screen a czasami po prostu czarny ekran. Komunikat po uruchomienia komputera po błędzie podany poniżej proszę o pomoc! o co chodzi?
Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:   BlueScreen
  Wersja systemu operacyjnego:   6.1.7600.2.0.0.256.48
  Identyfikator ustawień regionalnych:   1045

Dodatkowe informacje o problemie:
  BCCode:   f4
  BCP1:   0000000000000003
  BCP2:   FFFFFA8005A6BB30
  BCP3:   FFFFFA8005A6BE10
  BCP4:   FFFFF80002BC6240
  OS Version:   6_1_7600
  Service Pack:   0_0
  Product:   256_1

Pliki pomagające opisać problem:
  C:\Windows\Minidump\122109-21109-01.dmp
  C:\Users\Artur\AppData\Local\Temp\WER-29625-0.sysdata.xml

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt