TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problem z połączeniem wifi w domu - windows 7 ultimate

problem z połączeniem wifi w domu - windows 7 ultimate
« dnia: 18 Grudzień 2009, 13:47:29 »
witam, otóż mam windows 7 ultimate, oraz takie połączenie w domu:

na dachu antena netus 18dbi, z niej idzie kabelek do routera ovislinik 5460 v2 następnie kablem rj45 idzie do blackboxa i z niego wypuszczam sygnał antenką poprzez wifi do drugiego pokoju w którym stoi pc z kartą dlinka !

problem jest taki iż gdy routery są włączone, a ja włączam kompa to widzę coś takiego



i niestety, niby jest połączono lecz internetu nie ma, i ikonka koło zegarka ma wykrzyknik, w tym momencie muszę iść i wyjąć na klika sekund i włożyć z powrotem wtyczkę od blackboxa i po tym już mi się zmienia tak



moje pytanie jest takie, co mam zrobić, aby to łączyło mi się automatyczni i nie trzeba by było wyjmować tej wtyczki, gdyż to jest po prostu denerwujące ?  :-\