TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z dyskiem

Problem z dyskiem
« dnia: 17 Grudzień 2009, 18:49:49 »
Witam Wszystkich. Mam na kompie viste i 7. Zamontowane są trzy dyski jeden SATA drugi SCSI i dysk zewnętrzny na USB. Vista widzi poprawnie wszystkie trzy, natomiast 7 tylko dysk sata i USB.  Menedżer urządzeń też go nie rejestruje pod 7 i w dodatku nie ma tam kontrolera SCSI, natomiast pod vistą widzi kontrolera SCSI.  W biosie również nie ma tego dysku !!! pomimo że Vista przecież widzi ten dysk bezproblemowo.  Wgrałem nowe sterowniki do płyty głównej „Asus P5D2 delux” Nic nie pomogło. Zamontowałem pod 7 Alcohol 120% aby zamontował własny kontroler SCSI ale też nie pomogło. Ma ktoś z Was jakiś pomysł ? :(

Offline Lalik

Odp: Problem z dyskiem
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Grudzień 2009, 22:00:11 »
Ja bym zaczęłą od aktualizacji biosu :))

firefighter1

Odp: Problem z dyskiem
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudzień 2009, 09:58:46 »
czesc.
Napisz właściwy symbol płyty, bo takiego nie ma w europie. Moze chodzi ci o AD2 a może o AD2-E? Jeśli tak to z kąd zainstalowałeś ten sterownik?