TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu

Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Styczeń 2009, 18:24:22 »
To jest nierealne .... nierozumiesz ze IP nie wybierasz sobie sam a dostawca ci daje taki ip ? I nie taki ip jak ty ktoś ma a dostawca może dać zewnętrzne ip i wtedy grupa osób ma każdy osobne , ale świat widzi tylko jedno ( oni w grupie widzą każdy inne ) a jak masz zew. to swiat widzi ciebie jak ciebie . Nierealne jest to ze w7 wchodzi na serwer dhcp i przypisuje ci zew. adres ... smieszne ;p

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Styczeń 2009, 22:16:31 »
Jest tak jak mówisz. Ale ja nic na to nie poradzę, że tak jest. Używając innych systemów windowsowskich czy linuksowych rzadko miałem mogłem coś pobrać z rapida, udało się dwa, trzy razy dziennie a teraz kiedy sobie chce, wchodzę i mam... śmieszne, nie?
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Styczeń 2009, 22:30:36 »
To załóż buty z kauczukiem i skocz z mostu - kauczuk świetnie chroni przed upadkami ... nic na to nie poradzę ze tak jest , wbrew logice ale w butach z guma arabską łamałem sobie konczyny a z kauczukiem nie ! Sprawdz , poprostu tak jest .

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Styczeń 2009, 22:42:02 »
No tak... Nie musiałeś pisać z taką ironią. Jeśli nie chcesz wierzyć to nie wierz. Mi to rybka. Chciałem to napisać dla innych, którzy też tracą nerwy czekając aż będą mogli coś ściągnęć. Jakbym mógł to tobie jakoś udowodnić... ale nie mogę, screen to chyba nie dowód w tym wypadku. Hehe, może filmik nakręcę ale nie mam kamerki.

I nie rozumiem dlaczego tak reagujesz... A z resztą, jak nie wierzysz to nie wierz...
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Styczeń 2009, 22:53:16 »
Nie chodzi tu o IP microsoft po prostu cos dodał możę...na Viscie używałem aplikacji Rapid Express co 15 minut mogłem pobierac plik z max predkoscia z tym samym IP...

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Styczeń 2009, 22:56:14 »
Nikt nie ma wew./stałego IP żeby to sprawdzić?
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Styczeń 2009, 23:21:01 »
Mam stałe ip , ściągam z rapida , moja siostra nie może - zainstalowałem w7 - wystarczający dowód ? Udowodnisz mi jak zobaczę , ipconfig przed ściąnięciem pliku i po ściągnięciu pliku i jak będzie się różnił.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Styczeń 2009, 00:01:49 »
Jezu system nie zmienia IP...dajcie z tym spokoj...

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Styczeń 2009, 00:22:13 »
Ała screenorelacja ze ściągania pliku:

ipconfig przed:


Czekam na ściągnięcie pliku 15 minut (musze czekac bo chwilę przed ściągałem coś innego):


Odliczanie:


Ściąganie:


Plik ściągnięty i czekam 15 min. na następny:


ipconfig po ściągnięciu:


Ip jest dokładnie to samo a jednak mogę ściągac dalej bez problemu następny plik:
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń 2009, 00:31:14 wysłana przez umcs »
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline ador

Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Styczeń 2009, 01:16:16 »
Jak masz dynamiczne IP to możesz ściągać z rapida bez ograniczeń (bez czekania) , tylko oprócz zmiany IP musisz coś jeszcze zrobić... btw. ta nowa postawa Microsoftu mi się podoba!!

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Styczeń 2009, 11:54:40 »
btw. ta nowa postawa Microsoftu mi się podoba!!

Jakaś dziwna anomalia...coraz wiecej osob chwali M$  ;D

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Styczeń 2009, 16:06:29 »
btw. ta nowa postawa Microsoftu mi się podoba!!

Jakaś dziwna anomalia...coraz wiecej osob chwali M$  ;D


Bez kitu, to chyba naprawde koniec świata się już zbliża ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Styczeń 2009, 16:14:44 »
Bez kitu, to chyba naprawde koniec świata się już zbliża ;)

William Henry Gates III awansuje do statusu boga USA zmieni nazwe na M$  ;D

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Styczeń 2009, 19:44:50 »
Microsoft to 5 w kolejności najbogatsze państwo na świecie. Dziwnie to brzmi ale jakby zerknąć na bogactwa krajów to w kolejce USA, Rosja, Chiny itd. jako 5 jest Microsoft. To zabawne że jedna firma ma więcej pieniędzy niż wiekszość państw świata i taki kraj jak Polska, MS teorytycznie mógłby kupić w całości....żeby było jeszcze zabawniej, dotacje charytatywne MS na rzecz chociażby Harvardu przekraczają wysokość rocznego PKB Polski...

Odp: Rapidshare: Windows 7 vs. Ubuntu
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Styczeń 2009, 20:08:25 »
Czyli mogą sobie kupić jakiś kraj i zmienić jego mieszkańców w niewolników podlączonych do wielkiego komputera. Zbliża się Matrix :P