TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Pytanie odnośnie sieci WiFi i Lan

Offline kakarott

  • *
  • 45
  • Owner
Pytanie odnośnie sieci WiFi i Lan
« dnia: 10 Grudzień 2009, 17:46:52 »
Witam!

Mam problem otóż potrzebuję w domu jak najprędzej zrobić sieć WiFi. Internet mam podłączony poprzez TP-LINK WA501G + dość duża antena WiFi za oknem ,ale próbowałem na wszystkie sposoby i nie da rady udostępnić neta przez właśnie tego TP-LINKA. Mam jeszcze w domu urządzenie T-Com Sinus 1054 DSL i chciałbym podłączyć internet w ten sposób:

Internet-(WiFi)->TP-LINK WA501G -(kabel Ethernet)-> T-Com Sinus 1054 DSL -(Kabel krosowany)-> PC   A od urządzenia Sinus 1054 zrobić sieć WiFi. Gdy łączę ze sobą TP-LINKA i Sinusa zwykłym kablem na obu urządzeniach świeci się dioda LAN. Aby połączyć TP-LINK z PC łącze zwykłym kablem LAN ,a żeby Sinus wykrył PC potrzeba kabla skrosowaniego. Właśnie nie wiem jak skonfigurować wszystko aby TP-LINK połączyć z Sinusem Kablem LAN pod port LAN ,a PC Portem T-DSL w sinusie. Czy jest jakaś możliwość aby to działało? Bądź udostępnienie neta poprzez TP-Linka?

Offline Gicu

  • *
  • 17
  • Sanepid ;]
Odp: Pytanie odnośnie sieci WiFi i Lan
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2009, 23:22:40 »
Ale namieszałeś...
Jaki to jest internet? Od jakiegoś dostawcy wifi jak zrozumiałem?
W jaki sposób próbowałeś udostępnić neta na TP-linku? Za mało opisałeś swój problem a za dużo namotałeś przy swoich zachciankach.
Opisz swoje próby udostępniania neta.
Windows 7: Ultimate on Laptop TOSHIBA
Windows 7: Home Premium on Desktop PC