TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czerwona pionowa linia przy odtwarzaniu filmów.

Czerwona pionowa linia przy odtwarzaniu filmów.
« dnia: 10 Grudzień 2009, 02:29:30 »
Nie mogę zlokalizować przyczyny, z powodu której w czasie oglądania filmów w jakimkolwiek odtwarzaczu pojawia się czerwona pionowa linia pośrodku ekranu (jeśli film jest w okienku - linia jest w środku okienka). Ani w XP, ani w wersji testowej W7 na tym samym komputerze nie miałem tego zjawiska, przy tych samych sterownikach i sprzęcie. Kupiłem W7 Home Premium i jest taki kłopot. Odinstalowałem wszystkie kodeki i od nowa instalowałem kolejne programy (Allplayer, Powerdvd, lub Corel Windvd) i we wszystkich występuje to samo zjawisko - na filmach z kamery, w czasie odtwarzania dvd i jakichkolwiek plików filmowych. O co może chodzić? Karta Radeon 4850.