TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Podświetlenie na pasku.

Offline Cim

Podświetlenie na pasku.
« dnia: 08 Grudzień 2009, 01:28:20 »
Nie wiem jak to nazwać, w szukajce też szukałem i nie wiem jak znaleźć. Otóż problem jest taki, że jak mam włączone programy to czasami po krótkim czasie, czasami po dłuższym, przestaje wyświetlać podgląd po najechaniu myszką. Wyświetla się tylko sam napis włączonego programu.Normalnie jak kursorem myszki najedzie się na włączony program, to zmienia podświetlenie i "podąża" za kursorem, ale jak się kursorem zjedzie to znika, a w tym wypadku jest tak, że po zjechaniu kursorem nadal się "pali" podświetlenie. Mam nadzieję, że wytłumaczyłem jasno :) Wersja Windowsa 7600 PL Proffesional. Dlaczego tak się dzieje?

Odp: Podświetlenie na pasku.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2009, 17:01:46 »
Luka w systemie u mnie też się to zdarza.