TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

nietypowy problem z dźwiękiem [zintegrowana karta Realteka]

nietypowy problem z dźwiękiem [zintegrowana karta Realteka]
« dnia: 06 Grudzień 2009, 14:36:18 »
Witam

mam nietypowy problem z dźwiękiem. używam windows 7 x64 pro, po około godzinie pracy niezależnie czy to w jakimś programie, czy graniu, czy słuchaniu muzyki, czy też bez żadnej czynności dźwięk w systemie zapętla się i powtarza w kółko (około 1 sekundowa pętla), poza tym system pracuje bez zarzutu. zmiana sterowników nie pomaga. nie mam pojęcia co jest nie tak. na windowsie xp nie ma tego problemu.

aha karta to zintegrowany system Realteka na płycie głównej Gigabyte MA770T-UD3P

jakieś pomysły?

z góry dziękuję za pomoc.

Odp: nietypowy problem z dźwiękiem [zintegrowana karta Realteka]
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudzień 2009, 14:40:59 »
może po prostu za słaba karta do sevena ? Tylko to przychodzi mi na myśl jak zmiana sterowników nie pomaga :)

Odp: nietypowy problem z dźwiękiem [zintegrowana karta Realteka]
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień 2009, 16:48:09 »
prosiłbym jednak o jakieś bardziej sensowne wypowiedzi ;p Karta za słaba... już prędzej bym uwierzył, że nie współpracuje z siódemką, ale i to odpada bo innym działa.

Odp: nietypowy problem z dźwiękiem [zintegrowana karta Realteka]
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2009, 19:51:04 »
może po prostu za słaba karta do sevena ? Tylko to przychodzi mi na myśl jak zmiana sterowników nie pomaga :)

Co za bzdura jak może być za słaba skoro są do niej sterowniki  :D Mam o wiele starszy model i działa na win 7 x64 bez zarzutów  ;) Próbowałeś najnowszych sterów pod win 7?