TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jaki SA-MP na se7en ?

Jaki SA-MP na se7en ?
« dnia: 03 Grudzień 2009, 18:09:31 »
Kiedy poinstalowałem wszystko związane z GTA SA i samo gta... postanowiłem zainstalować MP
ściągnąłem wersje 0.2... lecz kiedy włączyłem grę, po wyłączeniu sie napisów startowych pojawił się czarny ekran. Gra sie nie włączała... kiedy nacisnąłem CTR+ALT+DEL pojawił się INTERNAl ERROR. Wersja 0.1 nie łączyła mnie z internetem,a po kilku minutowej grze na MP 0.3 wywalało mi gre...

Jaki SA-MP działał by pod se7en ? Chyba że chodzi o coś innego ??
Proszę o pomoc bo nie wytrzymuje już bez MP :/

Odp: Jaki SA-MP na se7en ?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2009, 21:46:54 »
Najprawdopodobniej sa-mp nie było tworzone zmyślą o tym systemie dlatego może nie działać jak trzeba. Jednak można spróbować uruchomić grę ze trybem zgodności windows xp. W nie których przypadkach takie zabiegi pomagają. Może i w tym pomoże.   

Odp: Jaki SA-MP na se7en ?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Grudzień 2009, 23:17:43 »
Działa normalnie samp na windows 7, ale najnowsza wersje się instaluje, a nie jakieś starocie, na których już się nie da grać.
Najnowsza wersja to 0.3a http://sa-mp.com/download.php i takie rzeczy pobiera się z oficjalnej strony. Nie trzeba stosować, żadnych trybów zgodności, błąd z zamykaniem był także na Viście i od kilku wersji jest naprawiony.