TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kamera Creative Live! Cam

Kamera Creative Live! Cam
« dnia: 30 Listopad 2009, 20:17:47 »
Witam

Posiadam kamerę "Creative Live! Cam Vista IM (VF0420). Przy instalacji Win7 zainstalowałem kamerę którą działała, po jakimś czasie jej nie używania spróbowałem ją włączyć i niestety wyskoczył mi niespodziewany błąd mianowicie. Odinstalowywałem i instalowałem sterowniki już z 3 razy. Ale nadal taki sam wynik.

Proszę o szybką pomoc.
Pozdrawiam Kozak122!



Odp: Kamera Creative Live! Cam
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2009, 15:54:35 »
Użyłeś sterowników z płytki czy ze strony Creative?

Odp: Kamera Creative Live! Cam
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2009, 16:22:14 »
Ze strony.

Jakby co pisałem też na dobre programy i dostałem odpowiedź ale niestety nie pomogła mi. Bardzo proszę o pomoc.



Odp: Kamera Creative Live! Cam
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudzień 2009, 18:02:21 »
Mam te sama kamere i nie mam z nia problemow pod win7 ultimate 64bit.
Sciagnij i zainstaluj sterowniki w wersji beta. http://support.creative.com/downloads/download.aspx?nDownloadId=11050

Odp: Kamera Creative Live! Cam
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudzień 2009, 20:20:12 »
Też nie miałem z nią problemów do czasu, kiedy jej nie używałem, a kiedy znowu mi jej trzeba to nie działa.

Zainstalowałem te sterowniki, które mi dałeś ale niestety nadal nie działa.



Odp: Kamera Creative Live! Cam
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Grudzień 2009, 20:58:10 »
Masz jakieś dziwne problemy z systemem format to naprawi  ;)

Odp: Kamera Creative Live! Cam
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Grudzień 2009, 20:59:53 »
Niestety format nie wchodzi w grę.



Odp: Kamera Creative Live! Cam
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Grudzień 2009, 21:07:21 »
Więc mogę tylko współczuć  ;) Próbowałeś ręcznie usuwać sterownik z menadżera urządzeń?