TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

wielki problem..

wielki problem..
« dnia: 27 Listopad 2009, 19:58:04 »
witam...
zakupiłam 2 dni temu nowy komputer z systemem Windows 7.
Jestem przerażona..posiadam kamerke internetową Logitech s 7500 nie działa..wogóle system pokazuje problem(reszta płyt działa poprawnie) drugi problem mam urządzenie wielofunkcyjne HP F 2280(ma miesiac) TEZ NIE DZIAŁA.CO SIE DZIEJE???dlaczego system nie jest kompatybilny??? za co płacimy?co to za Pubel??? niech ktoś poda rozsądne rozwiązanie tego problemu.Może czytają to jacys ludzie odpowiedzialni  za ten system.,dodam,ze na poprzednim komputerze wszytko działalo poprawnie
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2009, 20:11:47 wysłana przez aniamisep »

Odp: wielki problem..
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopad 2009, 13:47:49 »
Ściągnij najnowsze sterowniki odpowiednie do swojego systemu ze stron producentów urządzeń.

Odp: wielki problem..
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopad 2009, 23:46:11 »
A może tak
kliknij na instalkę kamerki prawoklikiem:)
właściwości
zgodność
zaznacz uruchom ten program w trybie zgodności z win xp
zastosuj
zainstaluj sobie programik cyberlink youcam

Odp: wielki problem..
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Listopad 2009, 12:24:12 »
po co bawic sie w zgodnosc skoro na stronach producentow sa nowe sterowniki pod windows 7?

Odp: wielki problem..
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Listopad 2009, 18:39:18 »
Kromka masz racje w 100% ale nie wszystkie są po za tym jak już wiesz nie wszystkim chce się szukać:) podałem jak na talerzu a po za tym co masz do zgodności z xp inaczej będzie kamerka pracowała?

Odp: wielki problem..
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Listopad 2009, 09:57:53 »
Kromka masz racje w 100% ale nie wszystkie są po za tym jak już wiesz nie wszystkim chce się szukać:) podałem jak na talerzu a po za tym co masz do zgodności z xp inaczej będzie kamerka pracowała?
Nie twierdze, że wszystkie ale w tym konkretnym przypadku opisanym powyżej sterowniki pod 7 są dostępne. Sprawdziłem to...