TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wi-Fi Airlive WL-1600USB (RTL8187) i Windows 7 (widzi sieci ale nie łączy się)

Witam
Od kilku dni jestem posiadaczem tej karty, niestety nie chce mi działać pod Windowsem 7. System wykrywa sieci ale przy próbie podłączenia wyskakuje błąd Próbowałem kilka innych sterownikółw na tym chipsecie ale żaden z nich nic nie zmnienia. Czy zna ktoś jakieś działające sterowniki na ten chipset pod system Windows 7. Z góry dzięki za odpowiedź

Jest wiele powodow dlaczego nie laczy Cie z zadna z dostepnych sieci. Przede wszystkim dlaczego chcesz wymienic sterowniki skoro karta wykrywa sieci to wskazuje na to ze dziala prawidlowo,jak wyglada sprawa w menadzeze urzadzen???sa jakies konflikty jesli chodzi o karte sieciowa???pokaz screen'a z menadzera...bedziemy dzialac dalej... ;)
HP Pavillion 6815nr, AMD Turion 64 X2 2,00 GHz, NVIDIA GeForce GO 710M graphics witch up to 1071MB, 3,00GB DDR2 RAM, Windows 7 Ultimate x64 PL RTM