TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Styczeń 2009, 22:22:05 »
Chyba ten windows nie chce abym go ściągnął. Teraz czwarty raz podchodzę i tylko dochodzę do około 90%. Raz sam anulowałem i nie dało się wznowić, drugi raz coś się komp jeb.. zepsuł, trzeci raz źle się pobrało a teraz za czwartym wyłączył mi się Firefox co nigdy się nie zdarza... Jeśli teraz coś się stanie to albo zostaje na Linuxie albo wracam do XP albo spróbuję Visty.

EDIT:
W końcu się uało ale chyba za 6 czy 7 razem. Teraz też prawie się nie udało, myślałem, ze monitor mi się zapsuł bo się wyłączył i nie chciał się włączyć i musiałem ściągać na oślep (czekałem sporo po tym jak się sciągnęło) i się udało. Teraz tylo nagrać... hehe, pewnie pójdzie z 10 płytek... ::)
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2009, 18:48:09 wysłana przez umcs »
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Styczeń 2009, 17:40:12 »
Pewnie jakieś mało stabilne łącze masz i dlatego.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Styczeń 2009, 17:43:25 »
U mnie net lepiej działa niz na viscie wiec michau ma racje cos nie tak z twoim laczem...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Styczeń 2009, 17:45:14 »
Ja za 1 razem pobrałem wersję 64-bitową i leciało po maxie mojego łącza.

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Styczeń 2009, 18:52:01 »
Nie, nie, to tylko jakieś fatum nade mną wisiało. Łącze jest dobre a 7 też już zainstalowane.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Styczeń 2009, 17:32:25 »
Witam panowie :D,

Mam mały problem. Mianowicie ściągałem betę siódemeczki, miałem już 92 %, lecz nagle zabrali mi prąd >:(.
Jest możliwość żeby nie ściągać od nowa tylko dokończyć tamto?

Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Styczeń 2009, 17:36:17 »
tylko jeżeli ściągałeś to inteligentnym managerem co sobie dzielił to , bo jak IE to nie.

Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Styczeń 2009, 17:44:57 »
Ściągałęm przez manager M$ przeglądarką Firefox 3.

Chodzi Ci pewnie o jakiegoś Flashgeta, albo inny program do pobierania :C Ehh Mogłem wcześniej o tym pomyśleć :(

Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Kwiecień 2009, 13:16:13 »
a ja mam ciekawe pytanie  ;D
mianowicie, czy jest możliwość "sprzedaży" tej dystrybucji np. na allegro? oczywiście w aukcji zaznaczyć że kupujący płaci na płytę, przesyłkę itp, a nie za sam OS. tak jak to jest w aukcjach linuksowych  ;D
orientuje się ktoś czy jest taka możliwość? czy MS miałby coś przeciwko?

Offline Dar21

Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Kwiecień 2009, 15:54:59 »
W jaki sposób pobrać za pomocą tych linków? mi wyskakuje błąd.

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Windows 7 Oficjalna beta - pobieranie
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Kwiecień 2009, 17:09:07 »
bo to było w styczniu przyjacielu ;D
poczekaj do 5 maja, udostępnią wersję RC