TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zwolnienie odtwierania programów głównie paint,photoshop cs4

mati xl

Witam
Od pewnego czasu gdy włączyłem sobie Adobe PhotoShop CS4 [extended]zauważyłem ,że bardzo wolno się uruchamia ale tam może coś właśnie robił. Uruchomiłem ponownie ale te same obiawy nawet muszę poczekać na durnego painta ,żeby się włączył nie wiem co się dzieje na RC tak nie miałem. Na dysku C mam 41,4GB wolnego z 58,5 to chyba zawalony nie jest. Przy nic nie robieniu ma od 0 do 7% a gdy poruszam mychą skacze do ok. 28% i jeszcze zainstalowany tylko AVG 9 który nie skanuje.

Dzięki z góry
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2009, 20:32:40 wysłana przez Mati xl »

Offline Dano

Odp: Zwolnienie pracy komputera
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2009, 18:44:00 »
Czy od tego 'pewnego czasu' zmieniales cos w ustawieniach, instalowałeś coś?

mati xl

Odp: Zwolnienie pracy komputera
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2009, 19:04:03 »
Tylko Youtube Downloader HD ;) No i może kodeki a tak to teraz Tweak 7 myślałem ,że coś pomoże ale nadal 15 s czekania na głupiego painta.
O i wczoraj Directx. Pare programików jeszcze odinstalowałem
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2009, 12:09:36 wysłana przez Mati xl »

Odp: Zwolnienie odtwierania programów głównie paint,photoshop cs4
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudzień 2009, 15:52:21 »
Moim zdaniem może mieć to coś wspólnego ze sterownikami. Masz zainstalowane nanowsze sterowniki pod system? Jeśli nie to zaktualizuj je może to pomoże.  ;)

firefighter1

Odp: Zwolnienie odtwierania programów głównie paint,photoshop cs4
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudzień 2009, 11:04:56 »
słyszałem od osób wykorzystujących grafikę 2D do tworzenia aranżacji wnętrz, że strasznie wolno działają tego typu programy  :-\