TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wolna praca Internetu

Wolna praca Internetu
« dnia: 25 Listopad 2009, 14:43:08 »
Przed wczoraj otrzymałem nowy komputer z Win 7 HP. Zauważyłem, że Internet działa wolniej niż powinien. Na starym PC działał poprawnie. Prędkość jaką posiadam to 2 mb/s, lecz obecnie działa tak jak byłoby to 256 kb/s. Po wejściu w Połączenie lokalna pojawia się informacja o braku dostępu do sieci dla IPv 6.
Zrobiłem pomiar na nowym i starym. Dla starego PC wartości wynoszą  Download 2,36 Mb/s i up 0,46 Mb/s, dla nowego download 0,13 Mb/s i up 0,12 Mb/s. W trakcie pomiaru na nowym okazuje się, że mam inne IP w porównaniu ze starym tzn. tym, które miałem na starym PC.

Offline Dano

Odp: Wolna praca Internetu
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2009, 14:47:57 »
Masz mieć IPv4 , a nie v6.
Inne IP, to znaczy jakie ?

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: Wolna praca Internetu
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2009, 16:52:50 »
1.Pytanie czy masz stale czy zmienne IP.
2. Pc czy laptop
3 Byc moze to laptop i znalazl siec bezprzewodowa i po prostu  komus sie podpioles.