TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problem z Adobe Flash Playerem

problem z Adobe Flash Playerem
« dnia: 24 Listopad 2009, 16:56:45 »
Mam problem z uruchamianiem niektorych programow uzytkowych, pracujacych do tej pory bez zarzutu pod Windows XP. Chodzi m. in. np. o poradniki multimedialne. Po uruchomieniu po raz pirewszy plytki pod windowsem 7 program w ogole nie chcial dzialac. Po przejciu procedury dot. usuwania niezgodnosci i przyjeciu wersji zgiodnosci dla windowska xp serwis pak 2 program uruchamial sie i przez chwile - maksymalnuie 3 minuty dziala prawidlowo, z tym ze nie mozna normalnie o zamknac/wylaczyc. Konieczne jest wylaczenie przy uzycu kombiacji Alt+F4. Po chwili dzialania programu za kazdym razem pojawia sie zas komunikat: Program My flash player przstal dzialac i komuter zawiesza sie a normalana praca mozliwa jest dopiero po wylaczeniu poszczegolnych apliacji przy uzyciu ztr+alt+del. Te programy multimdialne sa dla mnie bardzo wazne i potrzebne do pracy. Prosze o pomocyco mam zrobic aby dzialaly poprawnie pod windows 7. Dodaje, ze nie pomoglo tez sciagniecie najnowszej wersji Adobe Plaeyra.
pozdrawaim, Andrzej Sz.

Offline Mike

Odp: problem z Adobe Flash Playerem
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopad 2009, 18:31:49 »
Spróbuj za pomocą przeglądarki internetowej odwiedzić witrynę: http://www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager04.html, jest to menedżer ustawień twojego Adobe Flash Playera. Domyślnie na stronie powinna być zaznaczona opcja Zawsze pytaj. Zmień opcję na Zawsze zezwalaj (opcja po środku). Po zaznaczeniu wyłącz zupełnie przeglądarke internetową, uruchom ponownie i spóbuj odpalić swoje kursy.

Odp: problem z Adobe Flash Playerem
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Grudzień 2009, 22:52:59 »
dzieki za porade, zastosowalem sie do twoich wskazowek i zmienilem ustawienia na "zawsze zezwalaj" i zresetowalem kompa. jednak po odpaleniu programu po kilku minutach znow sie zawiesil i pojawil sie ten durny komunikat: program my adobe flash aplikation przestal dzialac. Nadal nie wiem wiec jak sobie z tym poradzic ale dzieki za dobrfe checi :-)
pozdrawiam, Andrzej