TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Dwa Systemy, strony się nie wyświetlają

Dwa Systemy, strony się nie wyświetlają
« dnia: 22 Listopad 2009, 16:39:39 »
Witam, zacznę od tego że na komputerze posiadam dwa systemy Windows 7 oraz Windows XP. Moim dostawcą internetowym jest spółka Aster [region: Małopolska, pakiet TwójDom]. Od wczoraj mam jeden nieprzyjemny problem właśnie na nowiutki systemie Microsoft'u. Mianowicie po 5 minutach używania internetu nagle strony w przeglądarce się nie wyświetlają. Pusta Strona [Biała] i na pasku napis Zakończone. Na drugim systemie wszystko działa normalnie. Dodam że internet mam dzielony przez router jednak próbowałem puszczać go bez router'a jednak działo się to samo. Model urządzenia to TP-LINK Wr340G.
Proszę o pomoc.

firefighter1

Odp: Dwa Systemy, strony się nie wyświetlają
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudzień 2009, 10:33:58 »
tu jest penie ten sam problem:
http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,3907.0.html  niestety nierozwiązany.

Jaką wersję 7 masz?(x86,x64)?
Jaki antywirus?
czy do routera łączysz w7 kablem czy wirlesem?
czy jak strony się nie wyświetlają to sprawdzałeś ping do www?

Offline sebian

  • ***
  • 118
  • Be Cool... :P
Odp: Dwa Systemy, strony się nie wyświetlają
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudzień 2009, 00:37:19 »
Miałem to samo... z tym ze u mnie okazała się zarobaczona instalka OS-a i system wogole zaczynał po czasie swirować także w taki sam sposób jaki ty opisałeś... ale przyczyn może być także wiele innych, choć ja stawiam na jakiś syf w kompie. Formacik C sobie zapodaj, i OS-a z innego źródła, tak bedzie najłatwiej i najszybciej.
Mój sprzęt: KONSOLA NES + 400 kartridży :D  (chyba tak to się pisze)
ha mam jeszcze dwa pady i pistolet do kaczek.. :D