TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kategoria GNU/Linux

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Kategoria GNU/Linux
« dnia: 10 Styczeń 2009, 08:35:56 »
W "innych" gry i inne Windowsy mają swoją kategorię, a GNU/Linux jest takim produktem, który także zasługuje na oddzielną kategorię. Dlatego proponuję stworzenie takiej kategorii ;)

Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń 2009, 09:34:14 »
Moim zdaniem niepotrzebne , bo i tak nikt za bardzo nie korzysta z linuksa tutaj . Wszystko od potrzeb , to jedno z najlepszych forum o W7 więc tutaj ludzie siedzą , a jesli chodzi o GNU to siedza na linux.com.pl i raczej nie przyczołgają się tutaj , ale warto spróbować  ;)

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Styczeń 2009, 10:26:47 »
Cóż, ja używam GNU/Linuksa na codzień obok Windowsów i jestem zarówno z Windows i GNU/Linux zadowolony :D
nie widzę w tym nic złego, a ci którzy nie próbowali jeszcze Linuksa powinni moim zdaniem spróbować nowego doświadczenia ;) I o po to by była właśn ie ta kategoria Forum aby zapytać jakie distro dla kogoś, kto lubi "po windowsowemu" i tak dalej ;)

ziebal

Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Styczeń 2009, 10:44:51 »
Też nie jestem za. To jest forum o Windowsie 7 i skupmy się tylko na nim...

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Styczeń 2009, 16:46:00 »
Też nie jestem za. To jest forum o Windowsie 7 i skupmy się tylko na nim...
To w ten sposób nie powinno być tutaj kategorii "Inne" :P
Ale co tam, czepiam sie ;D

ziebal

Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Styczeń 2009, 16:47:19 »
Też nie jestem za. To jest forum o Windowsie 7 i skupmy się tylko na nim...
To w ten sposób nie powinno być tutaj kategorii "Inne" :P
Ale co tam, czepiam sie ;D

To pisz o Linuxie w kategorii "Inne"...
Jak będzie odpowiednio duża ilość pstów, stworzy się osobny dział...

Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Styczeń 2009, 16:52:39 »
Dlaczego wszędzie chcecie tego linuksa wciskać ? To tak jak na forum weganów wciskać dział o potrawach z wieprzowiny czy wołowiny ...

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Styczeń 2009, 18:56:45 »
No to od razu stwórzmy jeszcze kategorię Apple...

Z takim myśleniem, żeby do każdej grupy tworzyć nowe kategorie, tobyśmy stworzyli ich z 10. Jestem na nie. :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Styczeń 2009, 19:23:48 »
Myślę że za mało osób tutaj używa linuxa tak naprawde żeby tworzyć osobny dział. No ale przecież zawsze można pisać w free poscie :)

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Styczeń 2009, 20:51:44 »
A takie pytanie z innej beczki... Kto używa prócz mnie? :D Będzie mało osób ;)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Styczeń 2009, 20:54:07 »
Się zdarza czasem, debiana. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Styczeń 2009, 23:20:42 »
Uzywac to moze zle powiedziane - pilnie obserwuje i testuje kazde nowe wydanie :) Nie uzywam tak na stale ze wzgledu na to ze nie moge na nim pracowac i jak na chwile obecna system dla mnie jest bezuzyteczny ( no i odpycha mnie wizualnie :) )

Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Styczeń 2009, 02:58:28 »
Myślę że za mało osób tutaj używa linuxa tak naprawde żeby tworzyć osobny dział. No ale przecież zawsze można pisać w free poscie :)

A może jednak ;) Głównie UBUNTU ale zdarza się czasami GENTOO ;P
PC: Intel Core i7 965 EE 3,20 GHz ; Corsair DDR3 3x 2GB ; GeForce GTX 280 EVGA; Ubuntu 8.10 & Windows 7
LAPTOP: Intel Core 2 X9100 3,06 GHz ; 4 GB DDR2 ; nVidia Quadro FX; Ubuntu 8.10 & Windows XP & Windows 7 (tylko TEST)

Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Styczeń 2009, 13:50:26 »
Kiedyś używałem z powodu że nie miałem aktualnie kasy na oryginał , ale za dużo grzebania ;p Jak trzeba było napisy w filmie włączyć ... masakra ... Lubie grzebać w systemie ale bez przesady . Aktualnie nie mam czasu chęci na linuksa , a i nie znalazłem jeszcze takiego który by obsłużył mój komputer nawet z zewnętrznymi driverami ;p więc sorry (ThinkPad r61) >:( Windows jest bardziej wygodny i daje więcej możliwosci , oczywiście nie mam na mysli modyfikacji jądra etc. ...

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: Kategoria GNU/Linux
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Styczeń 2009, 14:06:23 »
Uzywac to moze zle powiedziane - pilnie obserwuje i testuje kazde nowe wydanie :) Nie uzywam tak na stale ze wzgledu na to ze nie moge na nim pracowac i jak na chwile obecna system dla mnie jest bezuzyteczny ( no i odpycha mnie wizualnie :) )
To podobnie jak ja :D Ale ogólnie w domu sprawdza się w codziennej pracy, co innego przy rozwoju mojej gry komputerowej (patrz, podpis :D). A na wizualność, może zaradzić Compiz ;)