TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Długie ładowanie połączenia z siecią/internetem

Długie ładowanie połączenia z siecią/internetem
« dnia: 07 Czerwiec 2011, 12:47:45 »
Od jakiegoś czasu mam dość nietypowy problem. Otóż po uruchomieniu systemu windows 7 profesional (oryginał) ikona z siecią strasznie długo się ładuje. Jeśli podczas tego ładowania chciałbym uruchomić np. Firefoxa to okienko przeglądarki pojawi się dopiero wtedy kiedy ikonka sieci/internetu będzie w stanie "gotowości". Dostawcą internetu jest UPC mam to rozdzielone ruterkiem z tp-linka. Problem oczywiście występuje w dwóch możliwościach (wifi oraz kabel). Komputer był czyszczony wczoraj dokładnie antywirusem, defragmentowany oraz naprawione rejestry. Wychodzę również z założenia że może to być wina czysto systemu ponieważ na Ubuntu 11.04 ten problem nie występuje. Wcześniej pracował poprawnie.

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Długie ładowanie połączenia z siecią/internetem
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipiec 2011, 22:19:01 »
dodam od siebie że mam identyczny problem u siebie na Viście 32bit, router bezpośrednio kablem podpięty WRT54GL