TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak utworzyć punkt dostępu łączący przez ZXDSL 852 - brak ikony Internet ADSL

Offline Selph

Witam. Nie bez problemów udało mi się zainstalować modem ZXDSL 852 v2 na Windows 7 Professional x86 przy użyciu sterowników do Visty ze strony TP. W Menedżerze urządzeń pojawił się modem opisany jako ADSL Modem USB w grupie ADSL Modem. Nie doszły żadne nowe wpisy do grup Modemy oraz Karty Sieciowe.

W zasobniku systemowym jest ikona sterownika, wyświetla się komunikat o złapaniu synchronizacji. Jednak na pulpicie nie ma żadnej ikony Internet ADSL. Nie wiem w jaki sposób połączyć się z internetem poprzez modem. Połączenie szerokopasmowe dodane poprzez Dodaj nowe połączenie lub nową sieć uparcie próbuje łączyć się przez jakiś WAN Miniport (PPPOE), co oczywiście jest nieskuteczne. Podobnie jest z próbą utworzenia połączenia telefonicznego - te łączy się przez Modem programowy HDE cośtam.

W jaki sposób utworzyć połączenie sieciowe, które będzie nawiązywać połączenie za pomoca modemu ADSL ZXDSL 852?

Doszedłem do tego, że brakuje mi WAN/ATM/ADSL miniport. Wypróbowałem trzy różne sterowniki do modemu, jedne nawet zainstalowały się bez zająknięcia i BSOD w połowie, ale nadal nie mogę się przez ten modem łączyć.
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2009, 23:26:00 wysłana przez Selph »