TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z udostępnianiem plików w sieci domowej

Problem z udostępnianiem plików w sieci domowej
« dnia: 14 Listopad 2009, 09:59:50 »
Mam ogromny problem. W domu mam obecnie dwa komputery na głównym mam Windows 7 RTM a na tym drugim XP. Z początku jakoś wszystko grało ale po od tygodnia mam dziwny problem. Mianowicie jak udostępniam niektóre pliki w sieci np: filmy, muzyka itp to nie wszystkie są jakby widoczne na tym drugim kompie z XP! Jest jakby to losowe. Nie wiem co jest grane przecież nic a nic nie ruszałem. Sądzę, że to sprawka Win7.  Ma ktoś pomysł co robić? Jak to naprawić aby każdy plik był widoczny?

Druga sprawa to zbyt długo trwa jak z drugiego kompa chcę wejść do głównego kompa z Win7 jest jakiś przyspieszać obsługi sieci lokalnej?