TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z udostępnianiem internetu w sieci ad-hoc

Problem z udostępnianiem internetu w sieci ad-hoc
« dnia: 12 Listopad 2009, 15:22:15 »
Witam,

Od jakiegoś czasu udostępniam mojej dziewczynie połączenie internetowe w trybie ad-hoc. Ja mam laptopa z Win7 RC2 ona ma Viste Home Basic. Wszystko jak do tej pory działało bez zarzutów. Jednak wczoraj mój Windows "zwariował". Najpierw zawiesiła mi się karta wireless. Zrestartowałem ją, ale teraz gdy chce stworzyć sieć ad-hoc i dochodzę do momentu gdy zaznaczam opcję "Udostępnij połączenie internetowe" system wyrzuca komunikat, że: "Nie mam wystarczających uprawnień do konfigurowania połączenie internetowego". Proszę o pomoc, bo nie umiem sobie z tym poradzić. Dodam, że jestem zalogowany jako administrator, zrestartowałem już zaporę systemu, wyłączałem UAC i nic to nie dało :(

Offline Gicu

  • *
  • 17
  • Sanepid ;]
Odp: Problem z udostępnianiem internetu w sieci ad-hoc
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2009, 23:25:50 »
A może wystarczy tylko sprawdzić czy nie namieszały się adresy IP w kartach sieciowych ?
Właściwości karty/IPv4 -> właściwości
Windows 7: Ultimate on Laptop TOSHIBA
Windows 7: Home Premium on Desktop PC