TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z usc

Problem z usc
« dnia: 11 Listopad 2009, 22:07:40 »
Witam, mam pewien problem zainstalowałem sobie niedawno windowsa 7 i wszystko jest ok oprucz tej jednej aczkolwiek najważnjszej dla mnie rzeczy jak podłaczam przykładowo pendriva albo telefon bądz dyktafon do komputera wyświetla mi sie napis "instalowanie oprogramowania sterownika urządzenia" a po chwili "nie powodzenie instalacji oprogramowania sterownika urządzenia" jak biore w menadzeże urządzen na te urządzenie to wyświetla się "Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28) Odmowa dostępu.
Aby znaleźć sterownik dla tego urządzenia, kliknij opcję Aktualizuj sterownik." a więc klikam na aktualizacje i wyskakuje komunikat "system windows ustalił że oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia jest aktualne" Nie wiem co robić POMOCY!!! dodam że jak podłączyłem blutootha pod usb to zainstalował jakoś ten sterownik i działa więc to raczej nie jest wina usb Błagam o pomoc 
 :'(

Odp: Problem z usc
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopad 2009, 22:42:47 »
Jaki telefon i jaki dyktafon i czy urzadzenia maja ustawione by byly widziane jako pamiec masowa?

Odp: Problem z usc
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Listopad 2009, 23:07:09 »
sony ericsson k800i + memory stick micro M2, dyktafon Olympus VN-6800PC, dodam ze jak miałem windowsa xp działały bez zarzutu wykrywało ich jako dodatkowy dysk w mój komputer, pamieć masowa jak to sprawdzić??

Odp: Problem z usc
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Listopad 2009, 23:40:01 »
Wpisz w okienko uruchom regedit przejdz w rejestrze do galezi HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE a potem SYSTEM prawoklik na galaz potem uprawnienia zaptaszkuj w uprawnieniach wszystko co sie da dla wszystkich uzytkownikow potem restart systemu i podlacz pena ponownie

Odp: Problem z usc
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Listopad 2009, 01:34:55 »
Plik system nie jest w katalogu software tylko hkey local machine u mnie, no wieć zaznaczyłem zrestartowałem kompa i dalej to samo...  :(  :(

Odp: Problem z usc
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Listopad 2009, 20:41:24 »
Kto mi pomoże  :'(  :'(  :-\

Odp: Problem z usc
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Listopad 2009, 20:53:33 »
A od razu po czystej instalacji systemu byl ten problem?.Czy może pojawił się po jakimś czasie?

Odp: Problem z usc
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Listopad 2009, 00:15:57 »
tak po czystej instalacji....   :'(

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Problem z usc
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Listopad 2009, 09:51:51 »
A sterowniki zainstalować wogle?? zainstaluj do se sony ericsson pc suite. A jak podłączasz telefon to wybierasz transfer plików? Jak jest taka sytuacja to wejdz w menedzer urządzen i aktualizuj sterownik nie automatycznie tylko wybierz z listy pamięć masową. Jak wtedy wyskoczy błąd to zapodaj go.

Odp: Problem z usc
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Listopad 2009, 00:01:14 »
działa wreszcie sciagnołem najnowsze sterowniki programem DriverMax i wreszcie działa :)))))))))))