TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Bluetooth wbudowany dell

Offline c-4

Bluetooth wbudowany dell
« dnia: 11 Listopad 2009, 15:33:27 »
Witam forumowiczów, od 2 dni działam na Windows 7 Ultimate, przesiadłem się z Vista Home Premium. Wszystko odbyło się bezproblemowo do dzisiaj gdy chciałem przesłać zdjęcia z telefonu na laptopa przez bluetooth. Pod vistą działalo to normalnie, włączałem bluetooth w komórce i na lapku i działało. PO przsiadce nie widać w systemie wogóle bluetooth, tak jakby nie było go wogóle w lapku. Program do obsługi bluetooth jest ale nie chce się uruchomić.
Co mam zrobić? Mój sprzet to Dell XPS m1530.
Nie mam żadnego przełącznika na obudowie i nie znam ządnego skrótu klawiszowego ( o ile istnieje). Bardzo proszę o pomoc.

EDIT: Dodam, że w Biosie w pozycji BLUETOOTH mam ENABLED

EDIT2: PROBLEM ROZWIĄZANY!!
Dla wszystkich co mają problemy z bluetooth:
1. Należy wejść na stronę --> http://support.dell.com
2. Jako produkt wybrać: Laptops > Alienware Laptop > M15x
3. W zakładce NETWORK odnajdujemy pozycję Wireless 370 Bluetooth MiniCard
4. Pobieramy ten plik sterowników
5. Instalujemy i restartujemy system
6. System sam zapyta o konfigurację bluetooth i obok zegarka pojawi się ikonka niebieskiego zęba

Pozdrowienia dla wszytskich, którym przyda się ten post.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2009, 17:24:00 wysłana przez c-4 »