TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Oprogramowanie QuickPlay na HP Pavilion dv7 1140ew

Oprogramowanie QuickPlay na HP Pavilion dv7 1140ew
« dnia: 07 Listopad 2009, 16:03:37 »
Witam ! Mam windowsa 7 32bit, wszystkie sterowniki mam zainstalowane bez żadnych problemów za wyjątkiem oprogramowania do QuickPlay. Teoretycznie działa bo sterowniki się zainstalowały ale nie wyświetla się żadna informacja na ekranie np przy pogłaszaniu lub wyciszaniu. Owszem przyciski działają ale już funkcje dotykowe do odtwarzania dvd już nie, to samo tyczy się pilota do tego laptopa. Jak się wciska jakieś przyciski to coś tam pika czyli że niby działa ale nie do końca. Ma ktoś może podobny problem?

a i jeszcze jedna sprawa mianowicie o Windows Media Player Plugin do Firefoxa - czy komuś z Was udało się zainstalować tą wtyczkę?
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odp: Oprogramowanie QuickPlay na HP Pavilion dv7 1140ew
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2009, 00:22:42 »
Witam ! Mam windowsa 7 32bit, wszystkie sterowniki mam zainstalowane bez żadnych problemów za wyjątkiem oprogramowania do QuickPlay. Teoretycznie działa bo sterowniki się zainstalowały ale nie wyświetla się żadna informacja na ekranie np przy pogłaszaniu lub wyciszaniu. Owszem przyciski działają ale już funkcje dotykowe do odtwarzania dvd już nie, to samo tyczy się pilota do tego laptopa. Jak się wciska jakieś przyciski to coś tam pika czyli że niby działa ale nie do końca. Ma ktoś może podobny problem?

a i jeszcze jedna sprawa mianowicie o Windows Media Player Plugin do Firefoxa - czy komuś z Was udało się zainstalować tą wtyczkę?
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Znalazłem rozwiązanie mojego problemu otóż zauważyłem że mój system windows 7 ma jeszcze obok tajemniczą literkę N. I ku mojemu zdziwieniu ta właśnie wersja nie jest wyposażona w WMP (z którym mam problemy przy instalacji a wymagany jest później do instalacji QuickPLay). Niestety nie chce mi sie zainstalować WMP nie znalazłem rozwiązania i chyba pozostaje mi tylko przeinstalować system na ultimate :(