TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 RTM polskie znaki

Offline kakarott

  • *
  • 45
  • Owner
Windows 7 RTM polskie znaki
« dnia: 04 Sierpień 2009, 14:37:07 »
Witam!
Mam problem ,a mianowicie nie mam polskich znakow w windows 7 jak temu zaradzic?

Odp: Windows 7 RTM polskie znaki
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2009, 14:38:09 »
ustaw w opcjach regionalnych, mialem to samo ale po zmianie wszystkich tam opcjii jezykowych na polski bylo juz ok

Offline Mafiu

Odp: Windows 7 RTM polskie znaki
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Sierpień 2009, 14:38:25 »
Ustawić język "polski programisty".

Offline kakarott

  • *
  • 45
  • Owner
Odp: Windows 7 RTM polskie znaki
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Sierpień 2009, 14:45:43 »
Kurde w Notatniku teraz sa polskie znaki ale w google chrome niema ;/

Już działa trzeba było google zrestartować :D

Odp: Windows 7 RTM polskie znaki
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Sierpień 2009, 14:46:33 »
A masz ustawione polskie znaki dla programów Nie-Unicode?

Offline kakarott

  • *
  • 45
  • Owner
Odp: Windows 7 RTM polskie znaki
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Sierpień 2009, 14:47:38 »
Zobacz mój poprzedni post edytowałem go

Odp: Windows 7 RTM polskie znaki
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Sierpień 2009, 11:32:17 »
Mi ciągle brakuje polskich znaków. Przekopałem posty na forum. Już dawno zrobiłem tak jak napiane w nich zostało. LEcz wciąz w interfejsach progamów nie mam polskich znaków. Jak pisze do kogoś na gg to jest ok, ale jak dostaje wiadomość od niego to znaki zastępcze widze. W plikach txt tez... jak oglądam filmy z napisami to krzaki;/ (chociaz z tym sie uporałem pisząc program, który je porawia).

Odp: Windows 7 RTM polskie znaki
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Sierpień 2009, 11:42:34 »
Mi ciągle brakuje polskich znaków. Przekopałem posty na forum. Już dawno zrobiłem tak jak napiane w nich zostało. LEcz wciąz w interfejsach progamów nie mam polskich znaków. Jak pisze do kogoś na gg to jest ok, ale jak dostaje wiadomość od niego to znaki zastępcze widze. W plikach txt tez... jak oglądam filmy z napisami to krzaki;/ (chociaz z tym sie uporałem pisząc program, który je porawia).
Zakładka region i jezyk-posprawdzaj:formaty-format polski,lokalizacja polska,klawiatury i jezyki-zmien klawiatury-ma byc polski programisty w zainstalowanych uslugach polski programisty,w administracyjnych jezyk dla programow obslugujacych kodu unicode polski(to jest najwazniejsze),w ekram powitalny wszedzie polski a jezyk polski programisty

Odp: Windows 7 RTM polskie znaki
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopad 2009, 18:44:39 »
Witam forumowiczów. Mam ten sam problem co kolega micart, Czyli w niektórych programach brak czcionki PL i w AQQ jeżeli ja do kogoś piszę to jest ok, ale gdy ktoś do mnie pisze to zamiast polskich fontów widzę krzaczki. Wszystko mam ustawione na język PL (ewentualnie programisty) ale to nic nie zmienia.  :-\ ...Posiadam Windows 7 Proffesional i zainstalowałem język Polski wg instrukcji http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1407.0.html#post_pl2







...czy ja coś ominąłem?  :-\
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2009, 18:48:59 wysłana przez Znudzony »