TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki Windows 7

Sterowniki Windows 7
« dnia: 06 Listopad 2009, 12:36:51 »
cześć nie jestem pewien tego co niektórzy sprzedawcy mówią ze do Windowsa 7 niepotrzebne są sterowniki same się instalują czy to prawda (chodzi o sterowniki karta graficzna i płyta główna) co o tym myślicie 

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Sterowniki Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2009, 13:35:47 »
To przeciez zalezy jaki sprzet i czy win7 ma w sobie lub w WU sterowniki do danego sprzetu. Mysl troche!!!

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Sterowniki Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopad 2009, 13:41:42 »
a poza tym trzeba rozróżnić posiadania przez win 7 sterowników i ich optymalność i szybkość. Dziwne, win 7 nie ma sterowników do mojej baaaardzo starej karty s3 trio  :D

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: Sterowniki Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad 2009, 13:51:55 »
Bo M$ nie przewidział instalacji seven na tak archaicznym sprzęcie.

Gdyby miał mieć sterowniki do całego sprzętu jaki kiedykolwiek był na rynku, to musiałby być na kilku płytkach DVD. A poza tym, czy każdy sprzęt poradzi sobie z wymaganiami i ważniejsze, kto jest chętny pisać sterowniki do starego sprzętu i płacić za certyfikaty cyfrowe M$?
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Sterowniki Windows 7
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopad 2009, 15:44:24 »
Nie spodziewałem się, że ktoś odpowie na mój post. Swoim ostatnim zdaniem w tamtym poscie chciałem tylko pokazać ironię, cynizm i swego rodzaju pogardę ;)
Zgadzam się co do twojego posta. A poza tym w sumie to w interesie producentów sprzętu powinno być dostarczanie aktualnych sterowników. Ja sterowników z windows update nie pobieram, gdyż często są to i tak nieaktualne wersje. Np. pobrałem przez WU stery do geforce 9600gt wersj? 190.xx, a na stronie nvidii są już 191.xx.

Odp: Sterowniki Windows 7
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopad 2009, 18:21:30 »
Nowsze nie znaczy lepsze  :P

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Sterowniki Windows 7
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Listopad 2009, 19:51:02 »
nie zawsze ale często tak  :P