TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ATI Power Express... Karty graficzne się nie przełączają.

ATI Power Express... Karty graficzne się nie przełączają.
« dnia: 05 Listopad 2009, 01:52:32 »
Mam problem z moim laptopem pod Windows 7. Mój laptop to Asus M51Ta posiada dwie karty graficzne: zintegrowaną HD3200 i HD3650 niezintegrowaną. Wszystko było w porządku dopóki nie zainstalowałem siódemki. Karty graficzne przy odłączeniu zasilania z laptopa przełączały się na tą słabszą zintegrowaną, a przy zasilaniu z sieci na tą mocniejszą. Jeśli chciałem to sam również mogłem wybrać którą kartę chce używać. Na Seven już ta opcja nie działa. Co prawda pojawia się dymek że przełączanie się udało ale karta grafiki to ciągle HD3650 co drastycznie obniża czas pracy na baterii. Próbowałem zarówno ze starymi sterownikami jak i z nowymi... efekt ten sam... Tylko raz zauważyłem że przy włączeniu laptopa z baterii została załadowana słabsza grafika.
Wiem że są osoby na tym forum co mają kontakt z laptopami marki Asus i dlatego proszę o pomoc!

Odp: ATI Power Express... Karty graficzne się nie przełączają.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2009, 10:00:51 »
Instalator sterowników uruchomiłeś w trybie zgodności?

Odp: ATI Power Express... Karty graficzne się nie przełączają.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopad 2009, 12:18:49 »
No nie... Ponieważ nie wymagała tego instalacja... Program Catalyst chodzi dobrze... Nie mam żadnych problemów z grafiką, no tylko z tą jedną. Drugiej nie da się uruchomić. Zainstalowałem też najnowsze sterowniki te już pod Windows 7 i efekt ciągle ten sam...
Ale jest to jakaś opcja. Spróbuje też w ten sposób.
Jakieś inne propozycje rozwiązania problemu?