TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak możliwości wyboru systemu podczas uruchamiania komputera

Siemka, oto moja historiaxD
Miałem win 7 RC na jeden partycji, potem zainstalowałem drugiego win 7 RTM na innej partycji.Starego wina usunąłem lecz podczas startu pojawiało się okienko z możliwością wyboru systemu, więc je wyłączyłem.Za jakiś czas zainstalowałem na partycji na której był zainstalowany win 7RC, win XP.Po tej operacji nie wyskakiwało mi okienko z wyborem systemu(włączał się xp)W Mój komputer - właściwości - zaawansowane - uruchamianie i odzyskiwanie zakładka "ustawienia" nie było na liście win7.Z tym problemem uporałem się następująco: odpaliłem płytkę instalacyjną win 7 i wybrałem szukanie wina czy coś takiego.Po tej operacji odpala się win 7;p Ale nie ma okienka wyboru systemu. Jest coś takiego http://zapodaj.net/a56ef8722c9d.jpg.html Jak widać mam do wyboru win7 RC i win7 RTM;p Da się jakoś wprowadzić wpis w rejestr czy coś, aby win 7 RC, był win XP? Da się w ogóle coś z tym fantem zrobić?Domyślam się że jest to wina złego usunięcia win 7 RC.Jeżeli nic się na da zrobić, to jaki najpierw zainstalować system aby było wszystko cacy?

Odp: Brak możliwości wyboru systemu podczas uruchamiania komputera
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2010, 17:40:44 »
Pliki z XP nadpisały pliki z 7. Odinstaluj Xp i zainstaluj go na innej partycji

Odp: Brak możliwości wyboru systemu podczas uruchamiania komputera
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwiecień 2010, 09:08:16 »
Najpierw instalacja XP a potem 7.