TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problemy, problemy...

Problemy, problemy...
« dnia: 03 Listopad 2009, 20:10:56 »
Witam

Proszę, powiedzcie mi, czy wyrzuciłem 399 złotych w błoto, kupując W7?

Dlaczego? Otóż najpoważniejszy problem to nagrywarka. Cokolwiek bym nie "wrzucił" do kompa, a chodzi oczywiście o oryginały, jak np. Fear czy covery z pewnej, super gazetki. Nic nie działa, a jak zadziała to błąd lub zawias w połowie instalowania...

To jest najgorszy problem, jaki dotyczy tego super OSu...


Jak to nie ten dział to bardzo przepraszam.

ps. mój sprzęt to Lenovo g550, core2duo 2x2,1 , geforce 105m 512mb, 4gb ram
ps2. nawet nie moge znalezć sterowników do płyty głównej pod Windows 7
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2009, 20:25:21 wysłana przez luku »

Odp: Problemy, problemy...
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2009, 23:14:58 »

Odp: Problemy, problemy...
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopad 2009, 14:41:46 »
Nic mi po tym, gdyż do mojego kompa, a dokładniej do systemu (wspomnianego W7) nie ma jeszcze sterowników... Są tylko do xp, visty 32bit i 64bit.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Problemy, problemy...
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopad 2009, 17:01:32 »
sterowniki od visty działają bez problemów. Przeskok z visty na sevena jest mniejszy niż z 98 na xp. Sterowniki opierają sie na tym samym modelu. A jak nie chcesz takich to szukaj na stronach producentów danych komponentów. Np. www.nvidia.pl , www.intel.com , www.realtek.com itp itd