TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z grami na Windows 7 RC 64x.

mati xl

Problem z grami na Windows 7 RC 64x.
« dnia: 02 Listopad 2009, 19:31:44 »
Witam
Mam problemy z grami (większość) a także nie raz z programami ale to już inny dział :D Wyskakuje mi taki błąd o nie poprawnej konfiguracji jakoś tak wszystko widać w tym temacie : http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,3619.0.html
Np. jak jest w podanym linku mam problem z TS2009 a piszę ,że gra na Viste a przecież Windows7 chyba bazuje się na viscie.
Próbowałem różnych rzeczy uruchom jako administrator i też tam ta zgodność ze starszymi wersjami . Tylko myśle ,że w RC to nie działa więc codziennie zbieram minusy z Windows7 nie wiem dlaczego ale jakoś tak.

Offline B4rt

Odp: Problem z grami na Windows 7 RC 64x.
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2009, 16:12:43 »
windows 7 bazuje na viscie ale to zupełnie inne jądrą systemu i dlatego masz problemy. Napisz jeszcze z jakimi grami masz problemy i jak możesz to przesiądz się na RTM bo jest napewno jest bardziej kompatybilny z grami.
BTW. Aby nie zaczynać nowego wątku mam taką ciekawostke z win7. Otóz gdy gram w gta 4 i włącze benhmark to w wynikach mam pokazane że moja karta graf. to GeForce 9600 GT :D Ciekawe mam radeona a wykrywa mi Gf.Na rc miałem za to że mój procesor to intel xenon III lub II. A na becie wszystko było ok. jestem ciekaw czy ktoś sie spotkał z czymś podobnym :D

mati xl

Odp: Problem z grami na Windows 7 RC 64x.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopad 2009, 17:09:53 »
tak wystarczyło przejść na RTM ;D Teraz wszystko ładnie chodzi oczywiście gry :P