TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

2 pytania

2 pytania
« dnia: 01 Listopad 2009, 17:56:47 »
Witam.
Mam 2 pytania:

1. Jeśli mam otwarte kilka okien, najeżdżam na inne, wszystko się chowa zostaje tylko to co mam zaznaczone, czy da radę tak zrobić żeby po naciśnięciu zostało tylko to ?? Bo tak to jak nacisnę to te okno jest na wierzchu ale wraca wszystko co miałem otwarte.

2. Czy można pasek narzędzi zrobić tak jak np. w Viscie ?? Że osobno ikony są na pasku szybkiego uruchamiania i osobno otwiera się obok ?? Bo dzisiaj miałem otwartą stronę i pobieranie. Stronę zamknąłem i chciałem jeszcze raz otworzyć, ale nie mogłem już z paska szybkiego uruchamiania, bo było tam okienko pobierania, i dopiero jak zamknąłem to zrobiła się ikona żeby uruchomić przeglądarkę.

Pomóżcie.

Odp: 2 pytania
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad 2009, 19:19:46 »
Ad.1
Wg mnie nie da się tak zrobić, poprzednie wersje Windows nie miały czegoś takiego. Pozostaje Ci jedynie klikać wpierw w Pokaż pulpit (w pasku po prawej stronie, za zegarem taki prostokącik).

Ad.2
Wszystko się da, ale trzeba pokombinować albo chociaż pomyśleć. W Windows 7 wg mnie wielkim plusem jest takie rozwiązanie, nowe okna nie zagracają niepotrzebnie paska. A aby rozwiązać Twój problem (przeglądarka) wystarczyło kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę i wybrać nazwę przeglądarki. Po tej czynności otwiera się nowe okno.

Ludzie, używajcie mózgu. Takie pierdoły i nie pokombinować... Jak po naciśnięciu lewym jest nie to, co trzeba, to się klika prawym i szuka.

firefighter1

Odp: 2 pytania
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Listopad 2009, 13:03:32 »
1. kliknij i potrząśnij (funkcja Shake and...) pozostałe sie chowają. Ponownie potrząśnij wszystkie widać. Powinno być opisane w trikach.

2.tak, można klik prawym w pasek, właściwości i grupuj. A jak masz zgrupowane i schowane czyli tak jak masz to klikasz prawym i dopiero możesz otworzyć nowe a nie aktywne.