TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Win7 i uszkodzona partycja recovery ?

Win7 i uszkodzona partycja recovery ?
« dnia: 08 Listopad 2009, 01:19:45 »
Witam

Mam taki problem. Niestety nie utworzylem kopii systemu na plytach, teraz generuje blad i nie da sie tego zrobic. Cyferki to kolejne proby rzezbienia ;(

1. Przy probie odzyskania stanu pierwotnego z hdd jest blad - windows cannot find x:\winlogon\manager1.exe make sure you typed name correctly, and then try again
to jest komunikat po odpaleniu Samsung Recovery 4
laptop Samsung R522, Win 7 home premium
Teraz nie wiem jak odtworzyc stan pierwotny ;////

2. Samsung Recovery Solution pokazuje Z:\RECOVERY i 15 gb danych - niestety aplikacja generuje taki wlasnie blad. Przypuszczam to ma to zwiazek z moja "zabawa" i zmiana partycji na dyski dynamiczne - od tej pory jest klapa. Nie moge tez zrobic kopii na DVD ani na partycjach (dyski dynamiczne, system wywala blad, ze musi to byc partycja podstawowa) kod bledu wklepalem w google, zero dobrych rozwiazan.

3. Odinstalowalem Samsung Recovery Solution 4 - sciagnalem ze strony Samsunga plik, instaluje...
"na dysku twardym nie wykryto obszaru przywracania Samsung. Konfiguracja zostanie anulowana".
Co jest ? Partycje 15 gb widac w Zarzadzaniu dyskami, zdrowa - a tutaj psikus ;/

Prosze Was o pomoc.