TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

windows 7 niechce sie uruchomic

windows 7 niechce sie uruchomic
« dnia: 31 Październik 2009, 19:17:31 »
Witam

Mam taki problem zainstalowałem dziś Windowsa 7. Wszystko dobrze poszło i jak już komputer się uruchamiał ponownie po instalacji jest napis trwa uruchamianie systemu (takie intro) i za chwile czarny ekran i koniec.

Proszę o pomoc z góry dziękuje

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: windows 7 niechce sie uruchomic
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Październik 2009, 20:33:35 »
instalowałeś coś? Tryb awaryjny działa? Skąd pobierałeś?

Odp: windows 7 niechce sie uruchomic
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Październik 2009, 21:02:36 »
nic nie instalowalem tryb awaryjny jak wezme to wyskakuje napis ze instalacja nie moze zostac dokonczona w trybie awaryjnym i zeby uruchomic ponownie w normalnym trybie a jak uruchamian w normalnym trybie to jest ten czarny ekran

Odp: windows 7 niechce sie uruchomic
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Listopad 2009, 19:17:11 »
mam to samo.. nie wiem o co kaman;/

wypalalem 3 razy plytke, probowalem zainstalowac proffessionala, bo do niegeo mam keya oryginalnego, pozniej probowalem ultimate ;)

Odp: windows 7 niechce sie uruchomic
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad 2009, 00:16:20 »
problem rozwiązany ;)

masz zapewne 2 wyjścia w karfcie graf i na drugim jest wyświetlana końcowa konfiguarcja.. (w moim przypadku to był telewizor)

Odp: windows 7 niechce sie uruchomic
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Luty 2010, 23:20:18 »
Wracam do tematu bo mam identyczny problem, a nie wiem, jak rozwiązać.
Mam kartę HIS Radeon HD 4830, która ma wyjście TV HDMI, a niestety nie mam telewizora HD, więc jak przełączyć, żeby sygnał szedł na wyjście DVI (nie muszę dodawać, że na monitorze nic nie widać, bo nie idzie na niego sygnał :P ). Może ktoś pomóc?