TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Poczta systemu Windows - pod Windows 7

Poczta systemu Windows - pod Windows 7
« dnia: 21 Maj 2010, 10:42:42 »
Zainstalowałem Windows 7 na swoim komputerze, do obsługi kont pocztowych zainstalowałem program WINDOWS MAIL. I tu mam problem w obsłudze tego programu.

Do tej pory uzywałem programu pocztowego Outlook Express. Pod Windows 7 program ten nie działa. W menu była taka zakładka <Wyślij/Odbierz>, po wybraniu której zaczytywałem odbieranie i wysyłanie poczty ze wszystkich zdefiniowanych w programie kont e-mail.

W Windows 7 po zainstalowaniu Windows Mail nie moge znalezc takiej mozliwosci - nie dosc ze program podzielil mi wszystkie odebrane wiadomosci wg adresów e-mail (nie wiem jak ustawic odbieranie pozty zbiorczo cumes do kupy) w jednaj skrzynce odbiorczej, to jeszcze aby sprawdzic poczte - musze klikac w kazda skrzynke odbiorca osobno.

Czy istnieje sposób aby odbierac poczte z wielu kont mailowych w jednej skrzynce odbiorcej oraz czy jest funkcja wyslij/odbierz poczte (odswizenie zawartosci skrzynki w dowolnym momencie).

Prosze o pomoc.

Odp: Poczta systemu Windows - pod Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Maj 2010, 11:54:00 »
Prosi się o pomoc w innym dziale tu się wstawia artykuły z poradami i sztuczkami. Ludzie myślcie logicznie.

Offline beholder

  • ***
  • 172
  • Remeber everything. Forgive nothing.
Odp: Poczta systemu Windows - pod Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Maj 2010, 12:45:29 »
Wyślij/Odbierz -> F5

firefighter1

Odp: Poczta systemu Windows - pod Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maj 2010, 10:50:02 »
nie mam przed oczyma ale tam jest coś takiego jak synchronizuj wszystko