TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Safari 3 beta dla Windows

Safari 3 beta dla Windows
« dnia: 27 Luty 2008, 14:57:54 »
Co sądzicie o tej przeglądarce? Czy jest bezpieczna, wydajna?
Link do pobrania: Safari 3.0.4 Beta
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2008, 01:27:22 wysłana przez Mirahz »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Luty 2008, 15:19:57 »
Zaraz ściągnę w końcu i zainstaluje bo coraz więcej osób korzysta...

Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Luty 2008, 20:48:32 »
jak dla mnie dobra przeglądarka, niestety przy większej ilości zakładek zaczyna się przycinać

Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Luty 2008, 21:19:00 »
U mnie, jak na przykład na jakimś forum pisałem posta to jak go wysłałem to się tylko do połowy wyświetlał. A tak to nawet fajna przeglądarka.
A czy są jeszcze jakieś programy z Mac OS na Windowsa?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Luty 2008, 21:52:35 »
Zaraz ściągnę w końcu i zainstaluje bo coraz więcej osób korzysta...

Jednak zasięg mi nie pozwolił pobrać przeglądarki :/ dopiero w piątek ściągnę, zainstaluję i się wypowiem :)

Czy warto jest opuszczać Firefox`a? Obecnie korzystam z 3 wersji i zapowiada się ciekawie :)

Ściągnąłem > Zainstalowałem > Odinstalowałem :)
« Ostatnia zmiana: 27 Luty 2008, 23:32:24 wysłana przez michau »

Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Luty 2008, 17:30:57 »
A czy są jeszcze jakieś programy z Mac OS na Windowsa?

Itunes, Quick Time ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Luty 2008, 20:16:17 »
Itunes, Quick Time ;)

Ja instaluję kodeki i nie muszę instalować zbędnych programów :) chyba nie warto :]

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Luty 2008, 23:52:46 »
Taki jeszcze news:

"PayPal, popularny system płatności online opublikował listę przeglądarek internetowych które zaleca swoim użytkownikom.

Jak można dowiedzieć się z oświadczenia firma odradza korzystanie z przeglądarki Safari, ponieważ nie posiada ona dostatecznych zabezpieczeń i użytkownicy dokonujący płatności w Internecie mogą być narażeni. Przeglądarka od Apple nie zawiera zabezpieczeń przed phishingiem oraz nie obsługuje certyfikatów EV (obsługuje wyłącznie SSL). Zdaniem PayPal takie zabezpieczenia są niedostateczne.

Opinię PayPal w szczególności powinni wziąć pod uwagę użytkownicy komputerów Mac oraz telefonów iPhone gdzie Safari jest domyślną przeglądarką www.

Wśród przeglądarek rekomendowanych przez system płatności online znalazły się takie aplikacje jak Internet Explorer 7 oraz jej następca który pojawi się wkrótce czyli Internet Explorer 8. PayPal zaleca również używanie Firefox 2, Firefox 3 oraz Opery."

Źródło: Macworld, INSTALKI.pl

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Luty 2008, 09:21:35 »
Wśród przeglądarek rekomendowanych przez system płatności online znalazły się takie aplikacje jak Internet Explorer 7 oraz jej następca który pojawi się wkrótce czyli Internet Explorer 8.

Chyba oni pogłupieli :)

PayPal zaleca również używanie Firefox 2, Firefox 3 oraz Opery.

Te przeglądarki należy wemieniać jako pierwsze a dalej dopisek gdy nie mamy wymienionych należy je jak najszybciej pobrać, zainstalować i zacząć używać :)

ziebal

Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Luty 2008, 22:36:45 »
A ja Safari używam na Windows od dłuższego czasu - czasami zdaża się, że strona się nie otwiera... No ale trudno :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Marzec 2008, 12:19:08 »
A ja Safari używam na Windows od dłuższego czasu - czasami zdaża się, że strona się nie otwiera... No ale trudno :)

Ja mam tak w Firefox`ie ale jak jestem połączony z Internetem przez Orange :[

Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Marzec 2008, 12:57:26 »
Jakby ktoś chciał, na stronie http://connect.apple.com/ można się zarejestrować, dzięki czemu uzyskuje się dostęp do nowszych wersji testowych Safari. W tej chwili jest to wersja 3.1 i powiem, że działa bardzo ładnie, jest już spolszczona i przy sporej liczbie otwartych zakładek już się nie przycina jak to miało miejsce we wcześniejszych wersjach. Screen na dowód :



Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Marzec 2008, 13:00:32 »
Nie masz bezpośredniego linka do instalacji? Może ta wersja działa lepiej niż tą którą pobrałem ostatnio :[

Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Marzec 2008, 15:49:20 »
Sądzę, że nawet przy bezpośrednim linku chciałby żeby się zalogować , a poza tym to nielegalne  :) prawdopodbnie będzie działać lepiej, gdyż ostatnia dostępna publicznie wersja to jak widze 3.0.4, a w między czasie na ADC (tak nazywa sie ta strona) były już 3.0.5 i dwie 3.1.

Odp: Safari 3 beta dla Windows
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Marzec 2008, 18:00:16 »
Tu jest link do wersji 3.1 ale lepiej ściągnąć na Firefoxie bo na IE mi się nie udało
[tu był link]
należy kliknąć na ten duży obrazek pod nazwą: Safari_3.1_Beta.exe

//link usunięto - każdy może wejść na strone Apple'a, zarejestrować się, i pobrać - nie widzę sensu podawania linków do tego programu na publicznym forum... PS: PW to nie obowiązuje... ale ja nic nie sugeruje  ;D
ziebal

« Ostatnia zmiana: 02 Marzec 2008, 23:25:04 wysłana przez ziebal »