TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z uspieniem i hibernacja

Problem z uspieniem i hibernacja
« dnia: 28 Październik 2009, 18:50:26 »
Mysle ze nie tylka ja mam taki problem na googlach szukalem ale nikt nie potrafi jasno odpoweidziec gdzie lezy problem.
Chodzi o to ze gdy właczam uspienie to komp dalej chodzi (chodzi mi o to ze monitor dalej jest wlaczony), wiem ze wiatraczki beda chodzic, ale jaka tu oszczednosc enrgii skoro monitor w dalszym ciagu wyswietla mi ekran logowania?! drugi problem to taki ze jak wychodze z tego uspienia to nie dziala myszka, jak ja odepne z gniazda usb i podlacze to dziala.
TAk wiec postanowilem ze jednak zmienie ustawienia zasilania i przezuce sie na hibernacje, i tu znowu problem wlaczajac hibernacje wylacza sie komp doslownie na 2 sec i restartuje sie wyswietlajac komunikat wznawianie systemu.... ble ble
Nie mialem nigdy takiego problemu ani na viscie ani na XP, bios mam dobrze skonfigurowany. Wiec w czym problem??
Wyłaczylem mozliwosci wzbudzania poprzez karte wifi czy tez LAN
Jak ktos sobie z tym poradzil to prosze o podpowiedz
Dziekuje

Odp: Problem z uspieniem i hibernacja
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2009, 19:29:39 »
Windows 7 to niedoróbka. Nie potrafi udostępnić drukarki, a jak wybydzam z uśpienia to obraz jest wyświetlany tlyko na tv (monitor nie dostaje sygnału). Takiego syfa microsoft chyba nigdy nie wypuścił. :\

Odp: Problem z uspieniem i hibernacja
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Październik 2009, 22:43:36 »
hej nikt nie ma pomyslu co z tym fantem zrobic??