TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problem ze zmianą nazwy połączenia sieci bezprzewodowej

problem ze zmianą nazwy połączenia sieci bezprzewodowej
« dnia: 28 Październik 2009, 17:36:45 »
Witam,

słuchajcie, mam oto taki problem. Posiadam w swoim komputerze kartę Wifi Gigabyte GN-WP01GS PCI WLAN. Po instalacji systemu (7 x64 Professional) Windows nie wykrywa jej automatycznie, także wskazałem mu ścieżkę do sterowników, zainstalował ją i wszystko gra, internet hula. Gdy wejdę w "Centrum sieci i udostępniania" w zakładkę "Zmień ustawienia karty sieciowej" wyświetla mi się ładnie połączenie o standardowej nazwie "połączenie sieci bezprzewodowej". Póki co jest wszystko ok.

Pewnego razu coś mnie naszło, aby doinstalować oryginalny "utility" do tejże karty sieciowej. Po instalacji i restarcie zauważyłem, że program nie zainstalował się, a jedynie przeinstalowały się sterowniki (na starsze). Tym samym chciałem je odinstalować i przywrócić poprzedni stan rzeczy. Jednak po deinstalacji, ponownej instalacji samych sterowników dodało mi się połączenie o nazwie "połączenie sieci bezprzewodowej 2". Przy próbie zmiany nazwy wyrzuca komunikat "nie można zmienić nazwy połączenia. połączenie o określonej nazwie już istnieje". Oczywiście żadnego innego połączenia nie ma, tego, które jest nie mogę usunąć i jestem w kropce. Ogólnie jest to znikomy problem, jednak nurtuje mnie, dlaczego tak się dzieje i jak temu zaradzić. Może Wy wiecie ? Pozdrawiam!