TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

BESTplayer problem

BESTplayer problem
« dnia: 28 Październik 2009, 00:49:08 »
Jestem użytkownikiem  Windows 7 Ultimate i mam problem z bestplayerem.
Podczas włączania jakiego kolwiek filmy wyskakuje komunikat http://img405.imageshack.us/img405/8646/beztytuunu.jpg
Używam kodeków Combined-Community-Codec-Pack-2009-09-09
Program odpalałem jako administrator i nic to nie pomogło :/
Z góry dziękuję za pomoc

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2009, 17:34:47 »
Ściągnij i zainstaluj wersję BESTplayer 2.130 (beta). Powinno pomóc.

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Październik 2009, 18:53:35 »
ja ci proponuje  zainstalowac allplayer najnowszy i  wszystko  bedzie ci smigac a jesli  w live update wyskocza jakies bledy posiwec 5 zl na sms  i  niech sam sciagnie i  zainstaluje kodeki  do odtwarzacza ja zniego  korzystam i  ejstem zadowolony

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Październik 2009, 08:36:42 »
Ja się podepne, bo tez mam problem z bestplayerem tylko, że inny.

http://img156.imageshack.us/img156/5899/bpblad.jpg

Mam zainstalowane najnowsze kodeki k-lite 5.3.0. Na viscie normalnie wszystko chodzilo, a teraz jak zainstalowalem win 7 x86 pro, to to jaki babol wyskakuje.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik 2009, 08:38:21 wysłana przez msvklr »

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Październik 2009, 23:34:43 »
Pomogło sciagniecie BESTplayer 2.130 (beta) i zainstalowanie kodekow ffdshow

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Listopad 2009, 21:04:57 »
Ciekawe ... jeszcze nikt nie zauważył, że do 7 nie potrzebne są kodeki ani playery
Media Center odtworzy wszystkie formaty AAC, H.264. DivX ...itd
Jedynie do odtwarzania filmów RMVB jest potrzebny kodek, no i do czytania napisów w Media Center kodek DirectVobSub ,
Windows 7 dekoduje filmy przez kartę graficzną i stosuje wręcz idealny deinterlacing do filmu z przeplotem tzn. robi 2x więcej klatek i nic nie rozmywa.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Listopad 2009, 08:41:48 »
to, że windows 7 ma w sobie kodeki wiadomo od dawna  ;)
A od siebie dodam, że dobre jest połączenie wmp i win7codec pack.

Offline Dano

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Listopad 2009, 10:46:53 »
Ciekawe ... jeszcze nikt nie zauważył, że do 7 nie potrzebne są kodeki ani playery
Media Center odtworzy wszystkie formaty AAC, H.264. DivX ...itd

Tak świetne są te kodeki jak i sterowniki instalowane przez Windows7.
Nie działa mi plik avi, ani nikomu ze znajomych którzy mają różne kodeki na różnych kompach z tym samym systemem.
Działa na Win XP z byle jakim kodek packiem.

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Grudzień 2009, 14:47:04 »
Proste. Olej BESTplayer i przejdź na ALLplayera. Nie tylko, że rzeczywiście jest najlepszy ale też
działa. Używałem i używam kolejnych wersji od trzech lat i choć próbowałem w miedzyczasie
również innych programów to żaden nie potrafił zrobić konkurencji Allplayerowi.
Pod 64-bitową 7-ką sprawdziłem v.:3 i 4. Zaznaczam jednak, że nie korzystam nigdy z tych
jego głupich ciągot do łączenia się z netem - jest blok na firewall'u i koniec.
Po prostu oglądam filmy a ew. kodekami sam się zajmuję. Działa bezbłędnie.

Offline Lalik

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Grudzień 2009, 11:59:01 »
Co do bestplayera u mnie działa bezbłędnie otwiera wszytko,jako pierwszą zainstalowałam aplikację i dopiero poźniej polecany przez nią kodek, i wszytko pięknie smiga, mało tego nie tnie się, a np polecany tu tak allplayer na full Hd sie przycina można wysylać smsy i i tak to nic nie daje, moim zdaniem best player jest dużo lepszy ponieważ jedną aplikacją otwieram wszytko i nie muszę kombinować z dwoma playerami np osobnym do wysokiej rozdzielczości, faktycznie starsze wersje wywalają problemy, ale najnowsza jest bardzo dobra:)) co do windows media center u mnie podobnie kilku plikow nie chce otworzyć teoretycznie są to pliki avi z którymi powinna sobie poradzić, bestplayer nie ma z nimi najmniejszego problemu wiec sprawa dosć dziwna :))

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Grudzień 2009, 13:50:36 »
Co do bestplayera u mnie działa bezbłędnie otwiera wszytko,jako pierwszą zainstalowałam aplikację i dopiero poźniej polecany przez nią kodek, i wszytko pięknie smiga, mało tego nie tnie się, a np polecany tu tak allplayer na full Hd sie przycina można wysylać smsy i i tak to nic nie daje, moim zdaniem best player jest dużo lepszy ponieważ jedną aplikacją otwieram wszytko i nie muszę kombinować z dwoma playerami np osobnym do wysokiej rozdzielczości, faktycznie starsze wersje wywalają problemy, ale najnowsza jest bardzo dobra:)) co do windows media center u mnie podobnie kilku plikow nie chce otworzyć teoretycznie są to pliki avi z którymi powinna sobie poradzić, bestplayer nie ma z nimi najmniejszego problemu wiec sprawa dosć dziwna :))

Niestety Allplayerowi wiele jeszcze brakuje do miana dobrego odtwarzacza ale wraz z ekipą beta-testerów pracujemy nad jego udoskonaleniem  ;)

Offline Lalik

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudzień 2009, 15:01:49 »
To kliknij jesli full HD bedzie działać płynnie :)) wtedy być może sie skuszę :)))

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Grudzień 2009, 16:12:42 »
W najnowszej wersji Allplayera nie ma problemów z filmami HD działają płynnie ;)
Lalik skuś się  8)
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2009, 16:17:57 wysłana przez robert79513 »

Offline Lalik

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Grudzień 2009, 17:57:37 »
jakis miesiac temu inastalowałam i przy 1080p.BluRay.x264 tnie strasznie :( codeki niby tam pociagnał ale nic sie nie zmieniło :(

Odp: BESTplayer problem
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Grudzień 2009, 19:34:17 »
Te codecki co on poleca sa do bani zalecam k-lite codec pack ;)