TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

DSL w DIALOGU

Odp: DSL w DIALOGU
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Październik 2009, 01:09:02 »
Wejdź na 7 swoje połączenie i też ustaw adres IP i serwery DNS na automatyczne. To samo w Konfiguracji alternatywnej.
Podaj też jakie masz składniki połączenia.


Są ustawione na automatyczne, a składniki połączenia to które podać?Wybacz ale nie jestem informatykiem ,tylko power userem.

Odp: DSL w DIALOGU
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Październik 2009, 01:13:23 »
Wejdź na 7 swoje połączenie i też ustaw adres IP i serwery DNS na automatyczne. To samo w Konfiguracji alternatywnej.
Podaj też jakie masz składniki połączenia.

O jakie składniki połączenia pytasz? Jestem amatorem i nie znam się za bardzo na tym

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: DSL w DIALOGU
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Październik 2009, 01:23:41 »
Otwierasz swoje połączenie PPM Właściwości i tam wybierasz składnik Protokół internetowy... I właśnie tam co jeszcze jest np. Harmonogram pakietów QoS.
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Odp: DSL w DIALOGU
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Październik 2009, 16:34:21 »
Otwierasz swoje połączenie PPM Właściwości i tam wybierasz składnik Protokół internetowy... I właśnie tam co jeszcze jest np. Harmonogram pakietów QoS.

Jeszcze raz sprawdziłem kartę sieciową i okazuje sie że w XP adres jest taki sam jak w Windows 7 tyle że czytany od konca???
Win XP 53-4B-66-EA-0F-00
Win 7   00-0F-EA-66-4B-53
Jak to jest mozliwe??? Co z tym robić???
Łącze pod XP hula całkienm dobrze!!!
POMOCY