TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Neostrada

Neostrada
« dnia: 20 Październik 2009, 22:57:42 »
Witam walcze już z tym problemem od chyba 2 tygodni czytalem chyba juz kazde mozliwe forum w internecie , dzwonilem do tp lecz i tak nie uzyskalem odpowiedzi na moje pytanie..Problem w tym ze mam neostrade Zainstalowalem W7 x32 i zadne sterowniki nie dzialaja do modemu ZTE ZXDSL 852 (3 diody) Zainstalowalem te ze strony tp pod viste 32 modem sie swieci polaczenie adsl aktywne lecz gdy wpisuje login haslo mysli mysli i wywala blad 628..O co z tym chodzi probowalem juz wszystkiego kazdy mozliwy sposob..Jednak zostala mi ostania nadzieja i postanowilem napisac tutaj moze ktos pomoze ale watpie..Prosze o Pomoc

Odp: Neostrada
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Październik 2009, 23:04:25 »
Korzystasz z aplikacji dostepowej czy tez recznie ustawiles parametry polaczenia?

Odp: Neostrada
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Październik 2009, 23:09:26 »
Hm dostepnej ale recznie tez probowalem lecz nic mi nie wychodzi..Z tego co czytalem w necie to nie da sie uruchomic neostrady na W7 na tym modemie

Odp: Neostrada
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Październik 2009, 23:18:43 »
Problemem sa sterowniki w tym modemie i w tym ze Windows 7 wymusza by sterowniki byly podpisane cyfrowo.Nawet wylaczenie podpisywania sterownikow nic nie da a napewno pod ten modem nie wypuszcza kompatybilnych sterownikow do Windows 7.Pozostaje wymiana modemu na inny np Speed Touch

Odp: Neostrada
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Październik 2009, 23:20:22 »
Nie ma sensu wymieniac modemu bo za 3 miesiace przechodze na netie..No coż szkoda

Odp: Neostrada
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Październik 2009, 23:16:49 »
Ja mam W7 i ten nie udany modem (zxdsl 3 diody) śmiga aż miło.
Niestety na wersji x64 modem nie działał i miałem takie objawy jak kolega wyżej. Więc byłem zmuszony zainstalować wersję x86.
Używam sterowników z płyty podarowanych wraz z modemem, połączenie skonfigurowane ręcznie.