TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

2 Problemy z Windows 7

2 Problemy z Windows 7
« dnia: 26 Październik 2009, 15:22:02 »
Witam. Mam problem z windowsem 7 a mianowicie przez przypadek zainstalowalem Windowsa 2 razy na C i na D sformatowałem D ale jak uruchamiam komputer to mam pokazane 2x Windows 7 do wyboru. Chciałem zapytać jak to usunąć. Mam jeszcze jeden problem a mianowice Windows zajmuje mi chyba za duzo miejsca. Na C mam 116GB Filmy, Muzyka i Gry Zajmują mi 41,3GB i pisze że Windows zajmuje mi 7,9GB wolnego miejsca jest 38 GB czyli brakuje 28,8 GB. Dlaczego?? Bardzo was proszę o pomoc

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: 2 Problemy z Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2009, 17:58:09 »
Co do 1. Wejdź w msconfig potem rozruch i po kolei sprawdz ktory wpis mozesz usunac, ten ktory sie da ten usun. Potem zastosuj ok i restart
Co do 2. Ile masz pamięci ram? Plik hiberfil.sys odpowiedzialny za hibernację zajmuje na dysku wielkość pamięci ram. Plik wymiany również jest sporym plikiem.

Odp: 2 Problemy z Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Październik 2009, 18:12:31 »
Mam 2 GB Pamięci Ram ten drugi system już wykasowałem ale mi po prostu brakuje 28 GB  :-\

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: 2 Problemy z Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Październik 2009, 18:16:31 »
usuń z dysku c wszystkie foldery, które kończą się dopiskiem old. 2 gb zajmuje hibernacja, jak z niej nie korzystasz to też możesz wyłączyć.
PS spróbuj usunąć punkty przywracania.

Odp: 2 Problemy z Windows 7
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Październik 2009, 18:34:10 »
Punkty Przywracania Systemu Wykasowałem Ale dlaczego mi brakuje tyle miejsca??